Serwis płytowy CD Pool

 • A1 – komplet płyt czyli pakiety A2+A3 w specjalnym rabacie i z uprawnieniami do dodatkowych stałych zniżek.
 • A2 – muzyka do klubów, ale nie tylko. Dwie serie: “House” (House, vocal, funky, tech, deep, electro-house…) i “Big Room” (EDM jak electro, techno, trance, progressive, minimal).
 • A3 – muzyka lekka. Trzy serie: Pop/Dance (pop, dance, rock, alternatywa, radiowe hity…), Black (rap, hip-hop, R&B , funky, soul…), Polska (dwa rodzaje: Polska Pop/rock i Polska Disco Dance)
 • Przeciętne, miesięczne ceny (całkowite, brutto) za pakiety płyt to: A1=130.00, A2,A3 -około 85 PLN.
 • Pliki wave, które są na płytach CD są lepszej jakości co daje się zauważyć na większej mocy, właśnie w czasie ich odtwarzania na imprezie.
 • Płyty są tłoczone, więc na takim nośniku nagrania masz przez wiele lat dobrej jakości, co w przypadku wypalenia plików mp3 na płycie CD-R nie gwarantuje tego.
 • Nie tracisz czasu na przesłuchiwanie nowości,, których w serwisie cyfrowym jest bardzo dużo. Od razu dostajesz najlepszą w Polsce legalną selekcję nowości, z okresu ostatnich 30 dni, w kilku gatunkach muzycznych.
 • Korzystając z serwisu CD Pool możesz skorzystać z naszej darmowej usługi wygenerowania raportu do ZAiKS. Nasz autorski unikalny w skali naszego kraju system przygotuje to za Ciebie!
 • Masz dostęp do naszego archiwum (ponad 2000 wydanych pozycji) i możesz wybrać sobie dowolne tytuły. Zwłaszcza w przypadku starszych nagrań, których nie ma w serwisie cyfrowym.
 • Masz więcej pytań? Kontaktuj się z nami telefonicznie, ale tylko w tym zakresie. Nie udzielamy porad prawnych w zakresie odtwarzania publicznego. Jeśli nie posiadasz wiedzy prawnej możesz zapisać się na jeden z naszych kursów szkoleniowych.
 1. Po zapisaniu się na pakiet CD Pool otrzymasz dodatkowy pakiet gratis.
 2. Możliwość dokupienia starszych tytułów (z archiwum) za 50% ceny.
 3.  Zniżka 10% na nasze gadżety

Odbierając pakiet płyt A1, możesz skorzystać dodatkowo z małych pakietów w serwisie DigitalDJ, które nie są dostępne przy zawieraniu umowy na sam serwis cyfrowy. Polecamy tę opcje ze względu na oszczędność czasu.

Dostajesz selekcje muzyki co miesiąc, więc nie musisz tracić na to czasu, a w wolnej chwili możesz zaopatrzyć się w dodatkowy, starszy i nie tylko repertuar.

Płyty wysyłamy raz w miesiącu, wyjątkiem jest grudzień kiedy staramy się, aby najświeższa muzyka dotarła do naszych członków jeszcze przed sylwestrem. Wtedy pakiet styczniowy wysyłany jest w przerwie świątecznej.

Domyślnie pakiety wysyłane są kurierem Poczty-Polskiej, a płatność pobierana jest za pobraniem. Można opłacać pakiety również z góry przelewem.

Tak, wysyłamy pakiety za granice po opłaceniu ich przelewem. W takiej sytuacji koszt pakietu powiększony jest o koszt wysyłki za granicę.

Zarejestruj się