DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI A7S i ALOK w znakomitym kawałku👍👍 Posłuchaj koniecznie!

A7S i ALOK w znakomitym kawałku👍👍 Posłuchaj koniecznie!

od lewej: Alok, A7S

Ten kawałek mnie mocno zaskoczył, bo zanim go wysłuchałem powiedziałem sobie “… znów ten Alok, znów ten A7S…”. Dobrze, że tego posłuchałem, bo “Monster” to po prostu przebojowy majstersztyk.

 

 

Nowy kawałek Aloka i A7S pt. “Monster” to bardzo umiejętne pomieszanie kilku gatunków, dzięki czemu powstał ciekawy kawałek, którego szkoda by było przeoczyć.

 

Dlaczego “Monster” jest tak udany? Bo łączy dość ciężkie trance-house’owe brzmienie , z delikatnym akustycznym brzmieniem (tu gitary) i świetnym wokalem. To najkrócej.

“Monster” potwierdza nasza teorię na temat aktualnych trendów, że wcześniej czy później  taki dynamiczny – prawie trance’owy – EDM, wróci na listy przebojów. Tutaj się spora szansa, bo słyszymy fajną melodię, która przypomina stylistykę Eurodance.

Dla DJ’ów jest wersja extended, ale też – co jest ciekawostką – instrumentalna.

O nich

Alok to DJ nr 1 w Ameryce Łacińskiej i czwarty DJ na świecie na liście DJ Mag Top 100.  Opisywaliśmy go bardzo wiele razy. TRzy jego najpopularniejsze produkcje na naszych parkietach to: “Hear Me Tonight” (z THRDL!FE), “Car Keys (Ayla)” (z Ava Max) i remiks dla MEDUZA “Piece of your herat”.

Natomiast o A7S pierwszy raz usłyszeliśmy w 2020 roku, w “Breaking Me“, z Topic. Panowie potem powtórzyli kolaborację w “Your Love (9PM)”(ATB) , a jeszcze później w “Kernkraft 400 (A Better Day)” (2022).

Alexander Tidebrink Stomberg aka A7S to artysta pochodzący ze Szwecji, otrzymał nominacje do nagród Brit Award i Billboard Music Award. Może pochwalić się światowym hitem ?Why Do You Lie To Me? z udziałem nagrodzonego Grammy rapera Lil Baby.

 

 

Exit mobile version