DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI Skytech i Tribbs remiksują utwory zagranicznych artystów. Jak to wypadło?

Skytech i Tribbs remiksują utwory zagranicznych artystów. Jak to wypadło?

Polscy producenci coraz częściej są widoczni poza naszym rynkiem. Dokładnie w tym tygodniu pojawiają się dwie takie premierowe produkcje. Tribbs remiksuje dla znanej wokalistki, a Skytech – dla ukraińskiego artysty.

 

 

Choć ciągle to sporadyczne sytuacje , nasi producenci remiksują nie tylko polskie produkcje. Oto dwa zupełnie nowe, bo premierowe przykłady. Max Barskih to artysta z Ukrainy, a Becky Hill z Wysp Brytyjskich.

Skytech remix

Utwór “Slay” jest ciekawy muzycznie także w oryginale (downtempo) , ale wydaje się, że do słuchania. Skytech poszedł także tą drogą, a szkoda, bo charyzmatyczny wokal Maxa Barskiha, naprawdę nadaje się do “wypełnienie” go taneczną energią.

 

Skytech dodał w swoim “Slay” mocniejszy bas, a nawet elementy electro, ale pozostał w konwencji downtempo.

Jak mówi Skytech: Remiksowanie “Slay” było ekscytującym przeżyciem. Wokal Maxa jest potężny. Chciałem go uzupełnić energiczną i dynamiczną produkcją, która utrzyma słuchaczy w nieustannym rytmie. 

No, ale jakoś nie słychać tej energii i dynamiki.

Aktualna ocena naszych DJ’s to 2,67 ⭐⭐ , ale jest to ocena “na żywo” i może się zmienić.

 

Tribbs remix

Takiej stylistyki drum’n’bass w wykonaniu Tribbsa nie pamiętamy.

Nowy utwór brytyjskiej wokalistki Becky Hill – “Outside of love” w oryginalne wersji ma house’owy riff i być może i może producenta poproszono o coś zupełnie innego stylistycznie. Pytanie jest do kogo ma być adresowany taki remiks? Bo jeśli na nasze podwórko, to pomysł nie specjalnie trafiony.

Dlatego podejrzewam , że takie drum’n’basowe, i lekko garażowe brzmienie Tribbs’a, dedykowane jest np. brytyjskiej publice. Tam , taka muza jest mega popularna. Brzmi to zresztą bardzo fajnie.

Aktualna ocena naszych DJ’s to 3,00 ⭐⭐⭐ , ale jest to ocena “na żywo” i może się zmienić.

 

 

 

Exit mobile version