DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA ADORE U Fred again.. i Obongjayar👌oryginalni i w sam raz na lato

ADORE U Fred again.. i Obongjayar👌oryginalni i w sam raz na lato

Oto kolejny utwór , który idealnie wpisuje się w obecny upalny sezon lata ’23. “Adore u” jest taneczny, ale nie “kipi” energią. Polecamy go waszej ocenie.

 

 

Świeżo po debiucie na Glastonbury i wydaniu albumu “Actual Life 3” Fred again.. i Obongjayar połączyli siły w “Adore u”. Przedstawiamy jego koncertową wersję, aby pokazać wam kunszt tych facetów.

Frederick Gibson aka Fred again.. do tej pory nie zaskoczył nas czymś przebojowym, może dlatego, że nie “płynie” twórczo z tzw. mainstreemem. “Marea (We?ve Lost Dancing)” (2021) , mimo bardzo pozytywnych recenzji na świecie, u nas nie zawojował parkietów. Ale to dzięki takim artystom być może w przyszłości pojawią się nowe trendy w muzyce tanecznej.

Tym razem Fred again.. nagrał kawałek z Obongjayar. To delikatne połączenie deep house z muzyką afro daje nam w efekcie bardzo taneczny, ale i lekki utwór.

Sukcesy i talent

Wraz z wydaniem “Actual Life 3” jesienią ubiegłego roku, Fred ponownie stał się jednym z najbardziej kreatywnych artystów elektronicznych. W styczniu tego roku producent wydał singiel “Rumble”.

Po serii pop-upowych występów w Londynie razem ze Skrillexem i Four Tetem. Ta trójka artystów wyprzedała 19 tysięcy biletów w 10 minut. Chodzi o koncert w legendarnym Madison Square Garden w Nowym Jorku. Wiosną artyści wystąpili dla 125 tysięcy fanów na festiwalu Coachella, a ich set na YouTube obejrzało ponad 3 miliony sympatyków.

Talent przyciąga. W 2023 roku Fred wziął udział w serii Tiny Desk Concert, gdzie zagrał na marimbie, wibrafonie i pianinie. Połączył również siły z Brianem Eno przy projekcie “Secret Life”. Składa się on z 13 ambientowych utworów projekcie, który ukazał się nakładem wytwórni Four Teta – Text Records.

Gdyby tego mało, jego debiut na Other Stage na Glastonbury przyciągnął jeden z największych tłumów w historii sceny. Jego najnowsza płyta “Actual Life 3” znalazła się na krótkiej liście do nominacji do tegorocznej Mercury Prize.

 

 

Exit mobile version