DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI ALL NIGHT LONG Kungs, David Guetta razem, ale czy tu czegoś nie...

ALL NIGHT LONG Kungs, David Guetta razem, ale czy tu czegoś nie brakuje?

Dwóch wielkich producentów i debiutantka – to ciekawy kontrast, ale znalazł się ważniejszy powód do zaangażowania w produkcję utworu “All night long” młodej wokalistki. Oto kilka szczegółów.

 

 

Do takiej współpracy musiało dojść wcześniej czy później. Valentin i David – obaj pochodzą z Francji. Ostatecznie powstał ?All Night Long?.

Hmmm, od razu muszę powiedzieć, że jestem odrobinę zawiedziony, bo po takich producentach oczekuję (nie tylko ja) czegoś “ekstra”. W “All night long” słyszymy kawałek vocal house, jakich wiele na rynku.

Coś podobnego David Guetta zrobił nawet całkiem niedawno. Liczyłem , może na odrobinę disco, i jakieś “świeże” brzmienie na głównym leadzie. Na przykład w “Substitution” czuć to “coś” i nie tylko dlatego , że zawiera sampla.

Wszystko tu brzmi fajnie, a najfajniej wokal, ale – jak dla mnie – brzmienie za bardzo to brytyjskie. Być może w UK, powiedzą “wow” i będzie wielki hit, ale u nas raczej nie.

Nie skreślajmy jednak tego utworu, bo być może pojawi się jakiś remiks.

Jak do tego doszło?

Historia powstania tego wspólnego kawałka rozpoczęła się z ich potrzeby stworzenia utworu, który będzie celebracją beztroski i pożądania. Pracując zdalnie między Paryżem, San Diego, Miami i Londynem twórcy nadali projektowi ostateczny kształt.

Kręcący się wokół filozofii zachęcania ludzi do tańca. ?All Night Long? Kungsa, Davida Guetty i Izzy Bizu jest obietnicą lepszego jutra i namawia do tego, by cieszyć się każdym dniem.

Silna artystyczna więź Kungsa z Guettą nie jest żadną niespodzianką. Ich współpraca to nie tylko ten sam kraj, ale połączenie sesji w studiu oraz wymiany myśli na odległość. O Kungsie i Davidzie Guetta pisaliśmy nieskończoną ilośc razy, dlatego teraz o wspomnianej nowej twarzy czyli dziewczynie na wokalu.

O niej

Izzy Bizu szybko stała się jednym z najbardziej ekscytujących i dynamicznych wokalistek na brytyjskiej scenie muzycznej. Odkąd została uznana przez BBC za “Introducing artist of the year” (Artystkę Wprowadzającą Roku) i pojawiła się na nominacjach do “Critic’s Choice Award” jej kariera nabrała tempa.

Wylansowała nawet utwór pt. ?White Tiger? , który zapewnił jej rzeszę fanów na Instagramie w 2023 roku. Zyskał ponad 100 milionów odtworzeń w samym Spotify, co czyni ją jednym z najbardziej udanych utworów w jej karierze.

 

 

Exit mobile version