DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI Armin van Buuren i Goodboys👌samplują coś znanego w “Forever (Stay Like This)”

Armin van Buuren i Goodboys👌samplują coś znanego w “Forever (Stay Like This)”

Oto coś co znacie? No, może nie każdy, bo mowa o bardzo charakterystycznej melodii, która regularnie powraca do nas. Nazywa się “Forever(Stay Like This)”.

 

 

Znów pokazujemy wam sytuację kiedy tytuł utwór nic nie mówi, a w środku zawiera coś powszechnie znanego. Oto “Forever(Stay Like This)” , w którym Armin Van Buuren i Goodboys sięgają po sampla.

 

Armin Van Buuren dość rzadko sięga po obce utwory, ale w “Forever(Stay Like This)” właśnie to zrobił, bo zsamplował fragment hitu dekady ’90. Mowa o “Infinity”.

AvB i Goodboys wykorzystali ten najbardziej znany fragment i dopisali swoją melodię i tekst. Mamy zatem do czynienia nie w utworem instrumentalnym, ale także z wokalem. Coś podobnego zrobił dość dawno temu (2008) niemiecki producent Klaas, wzbogacając instrumental o warstwę wokalną. Przy czym wtedy był to remiks, a teraz nie mamy elementów wyprodukowanych przez Guru Josha.

Wyszło bardzo fajnie.

Goodboys to brytyjskie trio producenckie w składzie: Joshua Grimmett, Ethan Shore i Johannes Shore. Ich najbardziej znany hit to “Lose control”, z MEDUZA.

 

Chcecie porównać?

Jeśli chcecie sami ocenić co zrobili producenci , oto oryginał.

 

? Infinity ?, znany również jako ? Infinity (1990’s… Time for the Guru) ?, to debiutancki singiel brytyjskiego muzyka acid house Guru Josha. Pierwotnie został wydany w grudniu 1989 roku jako główny singiel z jego debiutanckiego albumu o tym samym tytule .

 

 

Exit mobile version