DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI CLOSE YOUR EYES ⚡⚡ Tribbs nie odpuszcza z nowym rokiem

CLOSE YOUR EYES ⚡⚡ Tribbs nie odpuszcza z nowym rokiem

Nowy rok i już mamy kolejny premierowy utwór Tribbs’a, tym razem z udziałem mało znanych postaci. Nie przeszkadzało im to w zrobieniu całkiem zgrabnej  tanecznej piosenki “Close your eyes”, która wydaje się kojarzyć z… latem.

 

 

Producenci nie patrzą na termometry, bo jak jest pomysł to “biznes is biznes”. 🙂🙂🙂🙂 Czy “Close your eyes” ma szanse na parkietach? A może ktoś powie “za dużo tego Tribbsa”?

 

Dance’owo-deep-house’owa stylistyka w “Close your eyes” , z początku jakby nawet za “słodka”  za chwilę nabiera tanecznego rozpędu. Ładna melodia bardzo dobrze koresponduje z wokalem Stevena Putha. Do tego lekki gwizd i stylizowane akustyczne gitarowe riffy. W radio na pewno się sprzeda, ale na parkietach ma mniejsze szanse.

Tribbs tym razem do wspólnego utworu zaprosił skandynawskiego producenta Lucasa Estradę. Możecie kojarzyć go z remiksu utworu “Oxygen” dla duetu Winona Oak & Robin Schulz, ale też dla duetu VAMERO “Hurricane”.

Drugi z współpracujących z Tribbs’em jest wokalista Stephen Puth – prywatnie brat słynnego Charlie?ego Putha. Znamy go z kilku przebojów, ale ten “naj” to “Sexual Vibe” (2018).

A więc czy “za dużo tego Tribbsa”? Damy radę 🙂🙂🎧😊😊

 

 

Exit mobile version