DJ Raport blog
Home PREMIERY STARE NA NOWO Womack & Womack, Dennis Ferrer, R.Sanchez, Men at Work,...

STARE NA NOWO Womack & Womack, Dennis Ferrer, R.Sanchez, Men at Work, Alphaville

W tym tygodniu mamy przeróbki starych hitów… aż nie tak starych, bo najstarszy powstał w 1981 roku, a najmłodszy w 2010 roku. STARE NA NOWO > utwory Womack & Womack, Dennis Ferrer, R.Sanchez, Men at Work, Alphaville > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Na początek mało znana formacja Big Pineapple przerobiła klasyk “Another Chance” z repertuaru Roger Sancheza.Powstała w 2001 roku. Została jednak opracowana przez samego Don Diablo, który na pewno nada lepszy rozgłos tej wersji , firmując ją. To nówka sztuka, na razie nie ma odsłuchu.

 

 

 

Ten przebój  powstał w oryginale w 1988 roku. Teraz mamy całkiem prostą, ale całkiem energetyczną, wersję vocal house. Warto to sprawdzić.

 

Hit australijskiej grupy Men at Work powstał w 1981 roku. Grany jest po dziś dzień, ale od czasu do czasu mamy jakąś przeróbkę. Oto taka nowa autorstwa niemieckiego duetu PH Electro. Mamy dwie wersje, tu przedstawiamy wersję zremiksowaną, dostępną do odsłuchu na chwilę obecną.

 

Drenchill to portugalski producent, który dzielił już scenę z artystami takimi jak Tiesto, David Guetta, Bob Sinclair, Dimitri From Paris czy Hardwell. Jego singiel ?Hey Hey? to świeże spojrzenie na klasyk Dennisa Ferrera, wyposażony w zaraźliwy refren, który zostaje z tobą od pierwszego usłyszenia. Nowego ducha w utwór tchnęła także 19-letnia holendersko-columbijska piosenkarka Indiiana. Przyjemny klimat, fajny wokal i trąbka. Lekki beat deep house.

 

Przeróbka hitu Whigfield z 1993 roku zrobiona w klimacie piano house z klasycznym oldschoolowym samplem w tle. Może się podobać.

 

https://www.youtube.com/watch?v=t6ntG1c2dwo

Ten przebój grupy Alphaville z 1984 roku pojawia się w czterech wersjach deep house i future house. Czy takie dość odważne przeróbki tego mega hitu to dobry pomysł? I tak i nie. Polecamy Blackstone remix, która najbardziej przypada nam do gustu.

 

 

 

 

Exit mobile version