DJ Raport blog
Home PREMIERY REMIKSY TYGODNIA Michael Calfan, Dave Aude, Emrah Turken, Matush, Lipless …

REMIKSY TYGODNIA Michael Calfan, Dave Aude, Emrah Turken, Matush, Lipless …

Wybieramy najciekawsze remiksy minionego tygodnia. Jest ich nieco mniej niż tydzień temu, ale znaleźliśmy kilka ciekawych. Oto ich autorzy: Michael Calfan, Dave Aude, Emrah Turken, Matush, Lipless > remiksy już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hv3Gtc-j_60

Dwa różne remiksy tego utworu. Jeden w klimacie tropical deep house, a drugi znacznie ciekawszy stworzył Michael Calfan. Producent prawie zalupował fragment refrenu, co znacznie zwiększyło jego potencjał przeboju, nawet w porównaniu do oryginału.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kdDZF6Tv7JA

Ukazało się kilka remiksów do różnych nagrań Stinga & Shaggy. Do tej pory znaliśmy “Don’t make me wait”, teraz do dyspozycji mamy kilka innych. Najciekawszym wydaje się Dave Aude remix. To lekka melodyjna mieszanka dance i house.

 

https://www.youtube.com/watch?v=OZnUh2PfPio

Oryginał jest lekki, bardzo dance, dlatego taka szybka wersja ładnie zaśpiewanego utworu Mohombi “Mr Loverman” na pewno się przyda. Są tu dwa remiksy. Polecamy Emrah Turken remix. Producent połączył ten romantyczny klimat wokalu z niezbyt mocnym beatem house, choć progresja jest tu jak najbardziej przydatna. Wyeksp0nował też grający bas  w niektórych frazach. I powstał całkiem przebojowy kawałek.

 

Natalia Moskal to całkiem interesująca wokalistka, ale śpiewająca pop. Tutaj dała się Matushowi namówić na klubowy remiks. Wyszedł z tego całkiem fajny vocal house.

 

The Driver Era to duet z USA grający pop rocka. Pojawiły się jednak dwa klubowe remiksy, z których jeden zasługuje na wyróżnienie. To Lipless Remix – lekki kołyszący house, z breakbeat’owym podkładem i progresją na refrenie. Ciekawie dobrany aranż.

 

 

 

 

Exit mobile version