DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI DJ KURS LATO 2022 🌞 Wakacyjna edycja naszego kursu już niedługo

DJ KURS LATO 2022 🌞 Wakacyjna edycja naszego kursu już niedługo

Letnie edycje najstarszego w Polsce kursu szkoleniowego dla didżejów zwykle odbywały się u progu wakacji. Tym razem jest inaczej o czym po części zdecydowali sami uczestnicy. Od pewnego czasu sama formuła zajęć uległa przeformatowaniu.

 

DJ Kurs Lato 2022″ jednak się odbędzie, ale przy końcu wakacji.  Ostatni miał miejsce w maju b.r., ale była to edycja weekendowa. W swojej dłuższej wersji odbywa się raz w roku, bo jest to połączenie merytorycznej wiedzy i efektywnego treningu praktycznego.

Do tego integracja i wakacje! Każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20 odbywają się zajęcia, po tym czasie przewidziana jest integracja i inne atrakcje. ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NIE ZALEŻNIE od wszystkiego, na naszych szkoleniach nie ma miejsca na odejścia od programu, nie jest to wyjazd imprezowy, a przede wszystkim szkolenie.

Na takim wyjeździe panuje przede wszystkim rodzinna atmosfera, wszyscy ulokowani jesteśmy w jednym ośrodku i w każdym momencie służymy Wam pomocą, często po godzinach szkolenia wywiązują się ciekawe branżowe rozmowy np. podczas ogniska. Najlepszą rekomendacją szkoleń jest fakt, że kursanci, którzy je ukończyli i otrzymali certyfikat wracają na ten wyjazd jako forma wakacji 🌞

Oto jeden z egzaminów praktycznych zarejestrowanych na ostatnim szkolenia w Warszawie. Jak widać “nie taki diabeł straszny”, bo Ania Frankiewicz w ciągu weekendu nauczyła się sporo.

DJ Kurs lato 2022 – czego się dowiesz?

Formuła DJ Kurs Lato 2022 skonstruowana jest tak, aby przygotować Cię od zera do prowadzenia wszelkich eventów takich jak: szeroko rozumiane imprezy okolicznościowe czyli wesela, przyjęcia urodzinowe, imprezy firmowe, wydarzenia sportowe i wiele innych. Czyli przede wszystkim szkolenie idzie w kierunku zawód – wodzirej.

Zagadnienia kursu

Dobór sprzętu pod określony budżet💰
Porównanie sprzętów i dobieranie najwłaściwszych rozwiązań 📈
Podstawy techniczne sprzętu 🔧
Efektywna interakcja z publicznością 🗣
Praca z mikrofonem zgodnie ze sztuką 🎤
Rola marki osobistej w branży 💁🏼
Podstawy miksowania
Omówienie sprzętu
Wprowadzenie do bitowania
Przejścia z użyciem mikrofonu
Podstawy dotyczące elektroakustyki
Gry i zabawy weselne
.. i wiele innych?.

➡️Na koniec szkolenia otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu naszego kursu, a jeśli zdasz egzamin końcowy również certyfikat z podpisami wykładowców oraz sygnaturą DJ Promotion.

Gdzie zapisy i co składa się na koszt campu?

🔹5 dni profesjonalnego szkolenia
🔹4 noclegi
🔹Pełne wyżywienie
🔹Dodatkowe atrakcje
🔹Egzamin
🔹Dodatkowe bonusy

więcej szczegółów i zapisy na stronie wydarzenia na Facebook.

Poznaj inną formułę kursu DJ Promotion

 

 

Exit mobile version