DJ Raport blog
Home DJ PROFESJA DJ szkolenie w weekend #2 👌 posłuchaj podcaście AFTER WEEKEND #46

DJ szkolenie w weekend #2 👌 posłuchaj podcaście AFTER WEEKEND #46

Pamiątkowe foto, nie w komplecie, a w większości uczestników (fot. DJ Raport)

Zwykle relacje z naszych kursów szkoleniowych robiliśmy w tradycyjnego formie. Dziś mamy do dyspozycji podcast. I to właśnie tą drogą zdamy wam relację z 42 edycji To było jeszcze takie przed-wakacyjne DJ szkolenie w weekend.

 

DJ szkolenie w weekend? Tak to możliwe. Po sukcesie pierwszej edycji weekendowej  Tradycyjnej formie czyli opisowej. Tym razem zapraszamy do posłuchania podcastu, a w nim rozmów z uczestnikami 42 edycji kursu szkoleniowego DJ Promotion. Usłyszycie tu wypowiedzi części uczestników (wszystkich się nie dało przepytać) na temat ich motywacji udziału i oczekiwań. Posłuchajcie!

 

DJ szkolenie w weekend to taka szybka forma edukacji, którą organizator najstarszym dj kursów w Polsce wdrożył dopiero w tym roku, a dokładnie w styczniu 2022. Zobacz szczegóły.  Historycznie była to edycja #42, ale w tej krótkiej formule jest to #2.

Słowo  “szybka” jest tu adekwatne, bo zajęcia rozpoczęły się w piątkowy poranek, a zakończyły egzaminem w niedzielny wieczór. Materiału ogrom, ale udało się go skondensować w trzydniowej pigułce. Została ona sformatowana jako “szkolenie dj wodzirej”, ale też z elementami nauki miksowania, dla tych zainteresowanych.

Oczywiście nie każdemu musi pasować taka formuła, ale dla tych na “NIE” mamy w przygotowaniu naszą tradycyjną wakacyjną edycję. Szczegóły znajdziecie wkrótce tutaj.

Oprócz tematyki związanej z 42 edycją kursu w 46 odcinku słuchacze podcastu otrzymują tradycyjną porcję nowej muzyki. Znajdziecie na przykład premiery takich artystów jak: John Newman, Disco Fries & HARBER, Felix Jaehn, Jonas Blue, twocolors, Firebeatz, Badshah, J Balvin, Tiësto oraz świetny oficjalny remiks klasyka italo disco “Dolce vita”.

Za tydzień wrócimy do tradycyjnej formuły podcastu czyli z didżejskim setem. Jego autorem będzie Marnik.

Oto lista osób, które tym razem zdobyły certyfikat didżejski:

Anna Frankiewicz – A
Jarosław Smorowiński – B
Robert Jóźwiak – B
Arkadiusz Żuławnik – B
Michał Węgiel – C

Gratulujemy! Nie wszystkim się udało, ale kolejna szansa na zdanie – już niebawem. Start w sierpniu 2022.

 

 

Exit mobile version