DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA Macie dosyć “It Goes Like (NaNaNa)”? Musique Boutique jak na dancingu w...

Macie dosyć “It Goes Like (NaNaNa)”? Musique Boutique jak na dancingu w Ciechocinku

Wydawałoby się, że po wielkim sukcesie “It Goes Like (NaNaNa)” odświeżenie tego światowego hitu nie ma sensu. Wersja Musique Boutique pokazuje, że się da. Nazywa się “Electro swing mix”.

 

 

“It Goes Like (NaNaNa)” obiegło dosłownie cały świat i właściwie ciągle jest popularny, choć niektórzy mogą go mieć już dosyć. Okazuje się, że utwór Koreanki Peggy Gou można fajnie odświeżyć czy zremiksować. Zrobili to Musique Boutique.

 

Zgrabny Electro Swingowy aranż “It goes like (nanana)” brzmi bardzo porywająco i idzie jakby wbrew Tiktokowym trendom, bo nie “pędzie” w zawrotnym tempie. Nie jest “nafaszerowany” EDM, a kieruje się w stronę retro, bo swing to czasy bardzo dawne.

Skoczny beat, ale największe wrażenie robi saksofonowa solówka, w środku. Dzięki temu odbiorca może mieć wrażenie, że jest na …dancingu w… Ciechocinku , a nie na dancefloorze XXI wieku.

Kto za tym stoi

Musique Boutique to włoski zespół skupiający się głównie na electro swingu, lounge i soul. Jest prowadzony przez Deus Ex Machina Franza Contadiniego, znanego również jako Keejay Freak. Liczy sobie kilka osób i po prostu gra imprezy okolicznościowe. Nic więc dziwnego, że ta wersja trafia w gusta bywalców dancingów. Pewnie sprawdzi się także na tego typu imprezach u nas, z weselami włącznie.

Jak informuje producent singiel “Smooth Operator” (cover Sade) w wersji Deep House, w wykonaniu Musique Boutique, stał się wirusowy w Spotify i obecnie ma 15 milionów odtworzeń. Do tego ponad 6 milionów na TikTok. Na Polish Dance chart dotarł do top 20.

Na naszych parkietach także znakomicie sprawdza się “Smooth Operator”, ale też bardzo wesoły “La Vida Es Un Carnaval”.

 

 

 

Exit mobile version