DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA IF YOU GO The Magician zaskakuje przebojowym kawałkiem Eurodance

IF YOU GO The Magician zaskakuje przebojowym kawałkiem Eurodance

The Magician – pewnie jeszcze go pamiętacie ze słynnego remiksu, ale dziś dostarcza nam premierowy utwór “If you go”, który zaskakuje swoją prostotą i przebojowością.

 

 

Brzmienie nowego utworu The Magician od razu kojarzy się z tym co się u nas ciągle bardzo dobrze sprzedaje na parkiecie czyli Eurodance. Producent nie poszedł “na tempo” , pod Tiktoka, ale zrobił to niejako “po staremu”. Jeśli lubicie coś takiego to posłuchajcie “If you go”.

Stylistyka house , bo i wytwórnia [Armada Music] ma klubowy profil, a jednak nowy utwór The Magician “If you go” bardziej kojarzy się z muzyką Eurodance. Zresztą bardzo łatwo “wejdzie” (zmiksuje się) z tego typu kawałkami jak np. przeboje No Mercy.

W “If you go” producentowi towarzyszy amerykański wokalista Griff Clawson. Panowie już wcześniej współpracowali.

O nim 

Stephen Fasano , lepiej znany pod pseudonimem The Magician , to belgijski DJ i producent muzyczny z Namur, w Belgii . Najbardziej znany jest z remiksu utworu „ I Follow Rivers ” Lykke Li z 2011 roku i singla “Sunlight” (feat. Years & Years).

W 2014 roku otrzymał nagrodę Electro podczas belgijskiej ceremonii “Les Octaves de la musique”. Jego comiesięczne składanki zatytułowane „Magic Tapes”, które zaczął wydawać w połowie 2010 roku, zawierają nową muzykę taneczną z różnych gatunków.

Najlepiej wychodza mu remiksy. Tu bezkonkurencyjny jest “I Follow Rivers”, ale podobał się u nas także „Rather Be”, dla Clean Bandit, z 2014 roku. Oba stały się światowymi hitami.

 

 

Exit mobile version