DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA ELECTRICITY FAST BOY i R3HAB ⚡⚡elektryzują i podkręcają tempo

ELECTRICITY FAST BOY i R3HAB ⚡⚡elektryzują i podkręcają tempo

Już od pierwszych można rozpoznać, że to Oni. To charakterystyczna linia melodyczna i wokal, które mogą elektryzować. Tytuł więc nie musi być przypadkowy: “Electricity”.

 

Nie melancholijnie, ale elektryzująco – tak można w skrócie opisać nowy utwór duetu FAST BOY. Tym razem Felix i Lucas dobrał sobie do współpracy mega aktywnej R3HAB.

 

W “Electricity” panowie z FAST BOY wyraźnie podkręcili tempo na 131 BPM. Idą z duchem czasu i nie tylko oni przyśpieszają. W dziś recenzowanym premierowym utworze PNAU zauważamy to samo. Jeśli chodzi o brzmienia bracia Hain już wyraźniej nawiązują do brzmień Trance, o których piszemy ostatnio coraz częściej.

Jest po prostu bardziej energetycznie niż w poprzednich kawałkach, z których na czoło w naszych statystykach wybija się “Forget You” i “Bad memories” (z MEDUZA). Czy ten nagły wzrost energii to “wina” R3hab’a? 🌝🌝🌝 Przekonamy się przy okazji kolejnego, nowego utworu FAST BOY.

Błyskotliwa kariera

FAST BOY podążają błyskotliwą i ekscytującą ścieżką kariery. Zgromadzili już ponad 850 mln streamów, a na koncie kolaboracje z takimi gwiazdami jak Tiësto, Öwnboss, Goodboys, Nico Santos, Topic, Ofenbach.

?Bad Memories? wkrótce ?stuknie? miliard odsłon. Na liście artystów, którzy przygotowali remiksy tego kawałka, są m.in. David Guetta i Felix Jaehn. Wisienką na torcie ich osiągnięć jest przekroczony miliard streamów utworów, których FAST BOY byli współautorami.

O R3HAB napisaliśmy już prawie wszystko, bo robiliśmy z nim nawet wywiad.

Trudno dziś ocenić ?Electricity? dorówna popularnością w/w hitom, ale z pewnością jest kolejnym zwiastunem nowego trendu w muzyce tanecznej, także pop.

 

 

Exit mobile version