DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI EVERYBODY JUMP💥hymn legendarnej imprezy zdobywa nasze parkiety

EVERYBODY JUMP💥hymn legendarnej imprezy zdobywa nasze parkiety

Przedstawiamy “czarnego konia” ostatnich dni w serwisie Digital DJ. Nazywa się “Everybody jump” i dotarł do nas z Australii, ale znacie go pod innym tytułem.

 

Utwór “Everybody Jump” najpierw niespodziewanie dotarł do top 10, a teraz do #3 na Top 50 Digital DJ chart. Znacie ten motyw na pewno, wszak to hymn legendarnej imprezy. Piszemy o nim na dole artykułu, bo zaczynamy od nowości czyli produkcji Sunset Bros feat. Rodney O. Mamy już nawet opublikowane wideo.

 

Mają już ponad 80 milionów odtworzeń na Spotify Viral i popularność na TikToku, z ponad 70 milionami wyświetleń. Duet z Sydney w Australii – Sunset Bros – powraca z nowym, singlem ?Everybody Jump (Meet Her at The Love Parade)?, ale ze starą melodią.

Zaczęło się od bootlega, ale po udostępnieniu klipu z utworem odtwarzanym na ich Tik Toku ? stał się wirusowy. Producenci zastosowali dość prosty zabieg, bo przearanżowali znany motyw na klimaty rave’owo-techniczne i nagrali partie rapu. Zrobiło się bardzo dynamicznie.

?Everybody Jump (Meet Her at The Love Parade)? to drugi ich singiel w 2023 roku. Adriano Mercurio i Glenn Wilson aka Sunset Bros to duet. Nie zwalniając tempa, przez ostatnie 6 miesięcy konsekwentnie koncertował i wydawał nową muzykę. Ich przebojowy singiel: ? You Belong to Me? od premiery obydwa miały ponad 1,5 miliona odtworzeń.

Po ogromnym sukcesie w 2022 r. ich wirusowy hit ?Follow Me (Nobody Listens to Techno)? ma obecnie ponad 5,3 miliona odtworzeń. Ich występy na żywo w Australii są wyprzedane.

To już kolejne nawiązanie do jednego z hymnów kultowego eventu dekady ’90. pewnie pamiętacie “Heavy metal Love“, ale były tez inne, jak “Tell me secrets“.

Oryginał

? Meet Her at the Love Parade ? to utwór nagrany przez niemieckiego DJ’a Da Hool. Pojawił się w 1997 roku jako singiel z albumu “Here Comes Da Hool”. Był jednak  przede wszystkim hymnem “Love Parade”.

 

Odniósł wielki sukces w wielu krajach, szczególnie w Belgii, Francji, Niemczech, Irlandii i Holandii. W UK był #15 liście przebojów singli. Późniejszy remiks – Fergie remix – osiągnął 11. miejsce na tej samej liście przebojów w lipcu 2001 roku.

Da Hool to Frank Tomiczek – niemiecki DJ i producent. To właśnie w Bottrop po raz pierwszy doskonalił swoje umiejętności jako DJ, a w 1990 roku był uznanym wykonawcą w swoim rodzinnym kraju.

 

 

 

 

Exit mobile version