DJ Raport blog
Home CHARTS PROMO > Fiebre – Ricky Martin w rytmie reggaeton

PROMO > Fiebre – Ricky Martin w rytmie reggaeton

Wszyscy latynosi robią teraz pod “Despacito” to dlaczego Ricky Martin miałby być gorszy? Fiebre – Ricky Martin > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

?Fiebre? to najnowszy singiel Ricky Martin, nagrany z gwiazdami muzyki reggaeton, duetem Wisin & Yandel. Teledysk do tej pełnej ognia piosenki dostępny jest już na VEVO i YouTube. Ricky Martin pracuje obecnie nad swoim jedenastym albumem studyjnym. W trakcie swojej ponad 30-letniej kariery Ricky zdobył ponad 100 platynowych płyt oraz sprzedał ponad 70 milionów płyt na całym świecie. Jego muzyka została nagrodzona ponad 100 razy, w tym 5 Grammy oraz 37 nagrodami Billboardu. Ricky jest także gwiazdą drugiego sezonu serialu ?American Crime Story: The Assassination of Gianni Verace?. Oprócz muzyki i aktorstwa zajmuje się także działalnością charytatywną ? wraz z fundacją MAC zebrał ponad 200 milionów dolarów.

Czy to nagranie ma szansę pobić “Despacito“?  Fiebre – Ricky Martin –  jest utrzymane bliżej tradycyjnego stylu latynoskiego z kastanietami włącznie, a Wisin & Yandel dołożyli mu mocne uderzenie reggeatonowego beatu. Słynnemu hitowi pod względem sprzedaży zapewne nie dorówna, ale RM należy do artystów oryginalnych i nie potrzebuje kopiować Louis Fonsi.

Exit mobile version