DJ Raport blog
Home PREMIERY GROOVE GUIDE, KRAZY, LUCKY YOU oto premiery house👌👍nasze typy

GROOVE GUIDE, KRAZY, LUCKY YOU oto premiery house👌👍nasze typy

Dobrej muzyki house nigdy nie ma za dużo. Producenci ciągle maja świeże muzycznie pomysły, o czym przekonacie się z niżej przedstawionych premier.  Oto znani i nieznani: STVNS x MelyJones & No ExpressioN, Vassy, DONT BLINK, Andy Dust & Cyril M ft. Mougleta i NuGroove & Mind Electric.

 

Największe wrażenie zrobił na nas ten kawałek. Nazywa się “Groove guide”. jest w nim wszystko czego szukacie w tej muzyce. Pewnie spodoba się wam Vassy, bo przypomni brzmienie dekady ’90, jakie lubimy.

let the music play…⚡⚡⚡

Ale to piękny i stylowy kawałek house! 🔥😻🔥😻🔥😻 “Groove guide” [Soave Records] zawiera nie tylko świetny groove house, ale wszystko to co lubimy w tym gatunku. Zrobili go producenci ze Szwajcarii: STVNS, MelyJones & No ExpressioN. Tego drugiego już przedstawialiśmy kilka razy

 

Nowe nagranie australijsko-greckiej wokalistki Vassy (Vasiliki Karagiorgos) pt. “Krazy” [Spinnin Records] na pewno się wam spodoba. Skąd ta pewność? Bo nawiązuje do oldschoolowego brzmienia, które wszyscy lubimy.

Oto vocal house żywiołowy i z jakością 👍👌

 

Ten polski producent bardziej znany jest wam z produkcji VAMERO. Natomiast jako Andy Dust, zdaje się produkować bardziej house’owe kawałki. “Lucky You” [Soncora Music/Loudkult] to jednak dość lekki, ładnie płynący, kawałek.

Do tego prosty lajt motyw wokalny niemieckiej wokalistki Yasmeen Semaan, którą znacie jako Mougleta. Ma już spory dorobek. Najbardziej znany jej utwór to “Rockstar Baby“, z Robinem Schulzem.

Utwór współprodukuje Cyril M – producent o korzeniach z Libanu.

 

“My Body” [Vicious Recordings] to kolejna ciekawa produkcja z Australii. Stworzył ją brytyjski producent NuGroove, który mieszka na Antypodach. A dokładniej jej remiks autorstwa producenta , który wygrał jeden z naszych plebiscytów na remiks. To Mind Electric.

Sam kawałek trzymający się piano house , ale z elementami disco , płynie bardzo fajnie.

 

W tajemniczym utworze “I’ll be gone” [The Myth of NYX] jest energetycznie , ale z pomysłem. To taka mieszanka groove tech house.

Duet DJ-ski DONT BLINK to producenci najmłodszej generacji. Uhonorowani tytułem ?Future 4 Artists? na Tomorrowland w 2021. Pochodzą, zdaje się, gdzieś z Ameryki Południowej.

Znani są już z hitu ?VIBRATION?, który zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów, który podbił zarówno Beatport Tech House, jak i ogólną listę top 100.

 

Exit mobile version