DJ Promotion
Strona główna AKTUALNOŚCI TILL THE END 🤕 Jonas Blue i Sam Feldt zaskakują brzmieniem

TILL THE END 🤕 Jonas Blue i Sam Feldt zaskakują brzmieniem

od lewej: Jonas Blue, Sam DeRosa i Sam Feldt (fot. Universal Music)

Jonas Blue i Sam Feldt to producenci, który łączy pewna specyfika brzmienia. Obaj robią przecież cały czas muzykę taneczną, ale w pewnym stylu. Gdy jednak zwarli swoje producencie siły okazuje się, że… wyszło zupełnie coś nowego w utworze „Till the end”.  Wyjaśniamy też co kryje się pod pojęciem „Endless Summer”, który pojawia się przy wykonawcach.

 

 

Jonas Blue i Sam Feldt połączyli siły w nowym projekcie „Endless Summer” i właśnie zaprezentowali debiutancki singiel „Till The End”, w którym gościnnie zaśpiewała niejaka Sam DeRosa. Przedstawiamy ja niżej.

 

 

„Till The End” będzie prawdziwym zaskoczeniem zwłaszcza dla fanów obu producentów. Panowie, nie bójmy się tego powiedzieć, poszli prawie w brzmienie Trance lub jak kto woli w Future. Poszli po prostu klubowo. Nie serwują nam tu nic odkrywczego muzycznie. Dlaczego tak? Wyjaśnienie przychodzi z rozszyfrowaniem pewnego pojęcia…

Co kryje „Endless Summer”?

To rodzaj eskapizmu czyli swego rodzaju muzycznej ucieczki od problemów związanych z życiem społecznym, codziennością i rzeczywistością w świat iluzji. Tu dokładnie chodzi o pozytywną wakacyjną energię, która trwa przez cały rok.

Jonas Blue i Sam Feldt już od jakiegoś czasu wymieniali się pomysłami na współpracę i w końcu udało im się stworzyć utwór „Till The End”. Obydwaj uznali, że to idealna piosenka na start ich nowego, ekscytującego projektu. Latem, właśnie pod szyldem „Endless Summer”, wystąpią razem w wielu klubach i na festiwalach. Czyli w gruncie rzeczy chodzi o projekt marketingowy.

O niej

Pochodząca z Nowego Jorku, ale mieszkająca w Los Angeles Sam DeRosa jest autorką przełomowego singla „Be Happy” gwiazdy TikToka, Dixie D’Amelio. Zgromadził 300 milionów streamów. Jest również współautorką rekordowego, najdłużej notowanego numeru w historii rockowego radia – „Broken” Lovelytheband (74 tygodnie).

 

 

Exit mobile version