DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI Jonas Blue świetnie remiksuje👍utwór zdobywcy “Grammy” Gregory Portera

Jonas Blue świetnie remiksuje👍utwór zdobywcy “Grammy” Gregory Portera

od lewej: Gregory Porter, Jonas Blue (fot. Universal Music)

Od czasu do czasu ukazuje się remiks, który robi wrażenie nie tylko na fanach tanecznych brzmień. Tak jest z nietuzinkowym utworem “Liquid Spirit”, który zremiksował dziś Jonas Blue. Już po tygodniu docenili go nasi DJ’e! Co zatem w nim ciekawego?

 

Remiks Jonasa DJ’e błyskawicznie docenili, bo po tygodniu od swojej premiery dotarł do #2 na Digital DJ Top 50 club chart. To już dość dawno nie widziana wysoka lokata tego producenta w naszych zestawieniach. W zatem tkwi urok tego remiksu utworu Gregory Portera.

 

Dajemy wam okazję porównać ?Liquid Spirit? Gregory?ego Portera. Bezdyskusyjnie mamy do czynienia ze znakomitym wokalem, ale Jonas Blue znakomicie wkomponował w niego klubowe dźwięki.

O swoim remiksie ?Liquid Spirit? mówi: “To prawdziwy zaszczyt zremiksować ten klasyk z okazji 10. rocznicy powstania tak wyjątkowej piosenki”.

Ponad 21 miliardów streamów na całym świecie sprawiło, że Jonas jest już w ekskluzywnym klubie miliarderów.  Przypomnijmy, producent remiksował już utwory takich gwiazd jak Ariana Grande, Tones & I, Justin Bieber, Madison Beer.

Według naszych statystyk najlepiej mu wyszedł “I Don’t Care” (2019), dla Eda Sheerana.

11 lat wcześniej

Dokładnie 2 2013 roku powstał oryginał. To tytułowa piosenka całego albumu.

 

Kim jest?

Gregory Porter to amerykański wokalista , autor tekstów i aktor. Dwukrotnie zdobył nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy Jazzowy Album Wokalny. Najpierw w 2014 roku, właśnie za “Liquid Spirit” , a następnie w 2017 roku za “Take Me to the Alley”.

 

Exit mobile version