DJ Raport blog
Home PREMIERY JORD & Lamic, Interupt, POP CULTUR i inne typy EDM

JORD & Lamic, Interupt, POP CULTUR i inne typy EDM

Energetyczna muzyka EDM znajduje się na przysłowiowym zakręcie. Future Bass powoli ustępuje miejsca muzyce Trance, albo jest z nią mieszany. JORD & Lamic, Interupt, Thomas Feelman & Roan Shenoyy, Mattskay i POP CULTUR & DJ Siar.

 

Na tle premier ciekawie przedstawia się “Cancun”, którego autorami są JORD i Lamic – utwór bardzo prosty, który do was od razu przemówi.

 

Oto współpraca dwóch Brazylijczyków czyli DJ’em/producentem JORD (Giovane Luiz Nunes) i wschodzącym artystą o pseudonimie Lamic (Jordan Furtado Malato). ?Cancún? (CONTROVERSIA/Spinnin), nazwany na cześć słodkich letnich wibracji w słynnym meksykańskim mieście. Utwór bardzo pomysłowy. Prosto wygrana melodyjka opakowana bass house’owym brzmieniem od razu wchodzi do ucha.

JORD ma już całkiem spore grono fanów dzięki takim kawałkom jak “Everyone wants to party” i “The Book Is On The Table”.

 

Świetna garażowa zakrętka o wokal. “Change your mind” (TMRW / Downright) to produkcja wydana w Australii.

  • ?W czasie, gdy zaczynaliśmy ‘Change Your Mind’, naprawdę wibrowaliśmy podczas europejskich letnich festiwali, a istotą każdego letniego utworu jest pianino. Tak więc z kilkoma akordami na początek, chwytliwym wokalem i dźwiękiem opadającym jak żaden inny. Narodził się inny dźwięk, który zrobiliśmy wcześniej, oto ?Change Your Mind? – tak pisze o utworze duet Interupt, który tworzą Alex De Martin i Josip Mijatovic.

 

“You & Me” (Doorn Records) przypomni fanom Trance pewne brzmienia sprzed lat. Wcale nie musi to dziwić, zważywszy, że kawałek wydaje label Sandera Van Doorn’a, który działał już w tamtych czasach. Thomas Feelman to producent z Francji Thomas Palcoux, Roan Shenoyy pochodzi z … Indii.

 

I jeszcze jedna produkcja Trance. “Beyond the night” (Sirup Music) to przede wszystkim klimatyczny męski wokal i prosta linia basu. Czasem prostota jest najlepsza. Mattskay to jeszcze mało znany producent.

 

“For you” (Sub Religion Records/Hexagon) to mętna melodia opakowana na zasadzie kontrastu w zabrudzone bass house’owe brzmienia.  POP CULTUR to Włosi: Davide Zambon i Edoardo Ciochetto. DJ Siar pochodzi ze Szwajcarii. Nazywa się Silvio Arnold.

Exit mobile version