DJ Raport blog
Home PREMIERY TOCA TOCA zamienia się na LOCA LOCA i powraca dzięki R3HAB i...

TOCA TOCA zamienia się na LOCA LOCA i powraca dzięki R3HAB i Pelican

Kiedy pojawia się nowa wersja jednego z najpopularniejszych tanecznych hitów w naszym kraju, nie sposób to pominąć. Oto pojawia się “Loca loca” w wersji R3hab i Pelican. Znacie tych producentów.

 

 

Kiedyś “Toca Toca”, dziś “Loca Loca” – tytuł nieznacznie się zmienia, ale przebojowa melodia zostaje. Oto jak brzmi jeden z najpopularniejszych tanecznych hitów na naszych parkietach (patrz top 10 na dole) w 2023 roku.

 

 

Loca Loca” w wersji podstawowej jest nasycona rytmami deep house’owego downtempo, trąbką i uduchowionymi hiszpańskimi tekstami, ale jest specjalna wersja dla DJ’ów. Nazywa się ona “Extended Club Mix”. Przysłał nam ją label CYB3RPVNK, bo nieco zremiksował ją sam R3hab. Znajdziecie tam wyższe tempo oraz ostrą i rytmiczną perkusję.

?Loca Loca? to następca znakomicie przyjętych tegorocznych singli. ?Rock My Body?, w którym pojawili się INNA i Sash od kwietnia zgromadziło już ponad 100 mln streamów.  Inny hit – ?Waterfall? – z Michaelem Schulte, był numerem jeden u nas na Airplay dance chart. Na temat tego producenta napisaliśmy już wiele, ba, nawet znajdziecie nasz wywiad z nim lub dj set.

Mniej wiemy o Pelican.

Kevin Zuber najpierw jako producent, a potem zaczął publikować pod szyldem “Pelican”. Artysta bardzo szybko wyrobił sobie markę, przygotowując dobrze przyjęte produkcje m.in. dla Alle Farben, Robina Schulza czy Felixa Jaehna.

“Pelican Songs” to niezależna wytwórnia założona w 2020 roku przez producenta Kevina. Kevin i jego partner Maciej Puchalski (chyba nasz rodak). Ich najbardziej znany u nas utwór to ?Paranoia?, bo dla Darii. Był u nas wielkim hitem.

Z czasem dołączył do projektu Roman Scherwitz – berliński DJ Sherwee, bo dzięki temu Pelican przerodziło się w większą grupę. Jednak z aktualnego foto (powyżej) wynika, że aktualnie to duet, który tworzą Kevin i Roman.

 

Digital DJ top wszechczasów

Poz..Artysta – Tytuł (Mix)
1.Mario Bischin – Macarena (Extended Version)
2.Fly Project – Toca Toca (Extended Version)
3.Piersi – Bałkanica (Radio Mix)
4.Sławomir – Miłość w Zakopanem (Original Mix)
5.Czadoman – Ruda tańczy jak szalona (Album Version)
6.Luis Fonsi & Daddy Yankee featuring Justin Bieber – Despacito (Remix)
7.After Party – Ona lubi pomarańcze (Extended Mix)
8.Enrique Iglesias (ft.Wisin) – Duele El Corazon (Radio Mix)
9.Dynoro & Gigi D’Agostino – In My Mind (Original Mix)
10.Burak Yeter ft Danelle Sandoval – Tuesday (Radio Mix)

 

 

Exit mobile version