DJ Raport blog
Home TYLKO POLSKA MUZYKA 1,2,3,4,5 DJ’e oceniają polskie premieryFunky – artyści to lubią.

1,2,3,4,5 DJ’e oceniają polskie premieryFunky – artyści to lubią.

Co w minionym tygodniu “przypasowało” naszym DJ’om? Zerknijmy na pierwsze oceny. A roboty trochę mieli, bo premier naprawdę dużo.

 

Mają do dyspozycji pięć ⭐, a nasz system wylicza średnią. Co się wydarzyło w tym tygodniu, w premierach, co zainteresowało Didżejów ? Od razu pojawia się pytanie czy ocena utworu Mr.Polska wynika z ciekawości czyli poznania “Pinu do konta”?

5,4,3,2,1 ?. start… czy to PIN do KONTA ?

 

Mr. Polska na luzie, i intrygujący tytuł “Pin do konta”. Może ktoś liczy , że poda on swój PIN?! Producentem utworu to LA$$A, który zrobił już wcześniej z nim , bardzo udane, “Awaryjne światła” (2022). DJ ocena: 3,75 ⭐⭐⭐

 

Beso to chyba debiutant. W “Rollercoaster” to właściwie to śpiewa czy rapuje? A może żadna z tych opcji? Jak na debiut przyzwoicie: DJ ocena: 3,57 ⭐⭐⭐

 

Łukasz Zagrobelny to wokalista nie kojarzony z muzyka taneczną , ale “Za nami błędy” ma swój funkowy taneczny “szlif”.

DJ ocena: 3,43 ⭐⭐⭐

 

Kamil Bednarek to kolejny wokalista, który wydaje się dobrze czuć funky pop.

Jak mówi: “Utwór ?Całą noc? powstał podczas przygotowań do trasy koncertowej projektu “Ambasadorzy rozrywki?. Numer graliśmy tylko podczas koncertów owego projektu. Wychodząc Wam naprzeciw, uwzględniając dużą ilość wiadomości z zapytaniem ?dlaczego tego nie nagraliśmy ?” postanowiłem zrobić niespodziankę i wyprodukować ten utwór razem z Dawidem “Brobit” specjalnie dla Was”.

Niezła ocenę dostała ta wokalistka.

Carla Fernandez pojawiła się w “Do Gwiazd“, który Dj’e ocenili bardzo dobrze. Teraz wydaje solo, “Chcę tu zostać”, w klimacie tanecznego synth pop. DJ ocena: 3,40 ⭐⭐⭐

Z nagrań segmentu Disco Polo nie zawodzi Masters, ale jego nowy utwór “Ona ma to coś” jeszcze nie został opublikowany i nie ma linka. DJ ocena: 4,48 (4,71) ⭐⭐⭐⭐ w nawiasie – PJM remiks.

Poniżej oczekiwań

Wysoko postawiona poprzeczka to wysokie wymagania.

Magdalena Narożna Piękni i Młodzi w nowym utworze “Crazy (Bam bam bam)” – na razie – poniżej poprzeczki. 3,71 ⭐⭐⭐ Ale poczekajmy, może się …. jeszcze poprawi.

 

Patryk Skoczyński już wcześniej pokazał, że potrafi fajnie śpiewać w tanecznym klimacie. Pamiętacie “Ja dziękuję”? Tym razem postawił na elektroniczny pop czyli bardziej do słuchania. DJ ocena: 1,80 ⭐

 

IGNACY to wokalista, który “rozbił bank” na naszych parkietach mega hitem “Czekam na znak“. “To co mam” też był “cool”. Od tego czasu DJ’e z utęsknieniem czekają na kolejnego “killera”.

 

To jeszcze nie tym razem bo “Trucizna” zalicza: DJ ocena: 2,00 ⭐⭐

Poniżej oczekiwań wypada Viki Gabor. Dziewczyna śpiewa fajnie, ale gdy producenci nie “czują blusa”, a tym przypadku miał być chyba Slap house.

DJ ocena: 2,80 ⭐⭐, a liczyliśmy na więcej.

*****

Oceny aktualne na: Sobota 27.04./14.00. Od tego czasu mogą ulec zmianie.

Exit mobile version