DJ Raport blog
Home PREMIERY Nie tylko grillem człowiek żyje!😉😉 Kilka “lekkich” premier na Majówkę 2024

Nie tylko grillem człowiek żyje!😉😉 Kilka “lekkich” premier na Majówkę 2024

Nie tylko grillem człowiek żyje w majówkowy czas. 🙂 Wyszukaliśmy kilka przyjemnych kawałków na tzw. lekką nutę. Staraliśmy się poszukiwać mniej znanych artystów, których można nie usłyszeć nawet w polskim eterze. A więc włączcie dla ucha to co lubicie i … dopiero grillujcie.

 

Premiery na Majówkę 2024 = fajna melodia, miły wokal i do tego tanecznie, ale nie klubowo. Sami zobaczcie! Alberto Ciccarini & Poul, Henry And The Waiter, Aexcit x Avaro feat. Jacob Koopman, Debbii Dawson i Sabrina Carpenter.

 

Premiery na Majówkę 2024 – przyjemnie i tanecznie

“Champion” [Soave Records] może podobać się już od pierwszych nut. Alberto Ciccarini to prawie nieznany u nas artysta z Włoch, ale dopatrzyliśmy się jednego utworu (2017). Podobnie niejaki Poul, który pochodzi z Mediolanu. Do tej pory pracował jako tzw. ghost producer dla innych artystów EDM.

 

Ileż to już było wersji tej ciągle popularnej piosenki “Stand by me” Ben E.Kinga (1962)? To trudne nawet do policzenia. Ta nowa wersja [Soave Records] jest bardzo lekka, z przyjemnym wokalem, przez co robi się bardzo uniwersalna muzycznie.

Aexcit to duet producencki z Niemiec, znany i u nas, z kilkunastu singli. Ten najlepiej przyjęty to “High” (2020). Pierwszy raz słyszymy o Avaro (także Niemiec) , podobnie jak o tym trzecim czyli Jacob Koopman.

 

“Happy world” [Sony Music] to mieszanka pop-rocka i dance. Stylowa i klimatyczna melodia i świetny wokal robią wrażenie. Szkoda, aby taki utwór przepadł gdzieś, nawet w radiowych archiwach?!

Debbii Dawson to ciekawa artystka z USA i pewnie jeszcze o niej usłyszymy.

 

W przypadku utworu “You and I” [Soave Records] zaciekawił nas remiks, a nie oryginał. Funkująco-dance’owy, z odrobiną reggae, fajnie sobie płynie i może spodobać się już od pierwszych chwil.

Henry And The Waiter to prawie debiutujący artysta z Niemiec, zaś Saco to producent z Holandii.

 

Warto “zahaczyć uchem” o tej utwór. Sabrina Carpenter to uznana amerykańska aktorka i wokalistka, ale do tej pory bliżej jej było do muzyki Pop, raczej tej mniej tanecznej. Nowa piosenka “Espresso” [Universal Music] to stylowa i przyjemnie “płynąca” mieszanka klasycznego funky-dance-pop. Do tego słyszymy nietuzinkowy wokal.

 

Reasumując, pogoda bywa różna w majowy big weekend, ale premiery na Majówkę 2024 macie zagwarantowane – ciekawe. 🙂👌🙂👌 To może być ciekawy dodatek do majówkowego menu.

 

 

Exit mobile version