DJ Raport blog
Home PREMIERY Riton, Jack Wins, Bootmasters, Dante Klein, THAT KIND…

Riton, Jack Wins, Bootmasters, Dante Klein, THAT KIND…

Nasza selekcja najciekawszych premier muzyki house zawiera muzykę o bardzo prostych liniach melodycznych. Znani i nieznani: Riton ft. Soaky Siren, Jack Wins x Thando1988 x Anton Karskiy ft. Billy Vena, Bootmasters, Dante Klein i THAT KIND.

 

 

 

 

Gdy robi się taki hit jak “Friday” poprzeczka idzie wysoko, ale Riton wie co to dobra muzyka House. Jego nowe promo “Sugar” [Riton Time] wydane w jego własnym labelu powinno wam sie spodobać.

 

Max Krul aka Dante Klein to producent znany nam z wielu utworów. Ten najlepiej u nas przyjęty to “Harder” (2017). Nowy utwór “Flute Mimosa” [The Myth of NYX] to bardzo klimatyczny kawałek deep house z latynoskim dodatkiem i motywem głównym na flecie. Ciekawostka, współautorem utworu jest Silvio Ecomo.

 

 

“Infected” [Selected] to nietypowy utwór w dorobku Jack’a Wins‘a. Czuć w nim lekka dance’ową nutę, inspirowaną latami 80-tymi. Po jego poprzednich wydawnictwach w labelu Selected, ?Out of My Head? (16 mln) i ?Black Light? (6 mln), producent łączy siły z mało znanymi producentami Thando1988 i Antonem Karskim.

Do tego ciekawy męski wokal niejakiego Billy’ego Vena.

 

Niemiecki producent o tureckich korzeniach Cihan Güngör lepiej jest znany nam pod nazwą Bootmasters. W swoim nowym utworze “Nod your Head” [ZYX Music] jak zwykle serwuje nam dawkę solidnego vocal house, tu jeszcze dodatkowo podkręcony progresją w piano house.

 

THAT KIND to duet ze Szkocji doceniony już przez BBC radio 1, choć u nas jest nieznany. Ich nowy kawałek pt. “Stuck in my head” [Get together Records] to prosta melodia i nieskomplikowany aranż a la euro dance może się  u nas spodobać.

 

 

 

 

 

Exit mobile version