DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA Timo Higgs i Dave Bo przedstawiają 😌 I LOVE YOUR SMILE 2022

Timo Higgs i Dave Bo przedstawiają 😌 I LOVE YOUR SMILE 2022

Na przestrzeni lat tylko nieduża grupa przebojów R’n’B zdobyła popularność w Polsce. Należy do nich między innymi ten przebój Shanice, który odświeżył właśnie polski producent Timo Higgs.

 

Jeśli nie kojarzycie od razu tego producenta, to pamięć odświeży się Wam szybko, bo Timo Higgs w 2021 roku odświeżył “Pretty Woman” Roya Orbisona. Bardzo się u nas spodobała. Tym razem producent zabrał się za “I love your smile”. Premiera za dwa tygodnie, a w serwisie Digital DJ już dziś. Stąd właśnie taka, w formie mp3, możliwość odsłuchu.

Timo Higgs & Dave Bo feat. Lydenti – I Love Your Smile (Original Mix)

https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2022/01/17143453/Timo-Higgs-Dave-Bo-feat.-Lydenti-I-Love-Your-Smile-Original-Mix.mp3?_=1

 

Jak słychać nowa wersja jest dość tradycyjna, ale też i bardzo taneczna. Klimat oryginału pozostał, a Timo dołożył przede wszystkim lekki beat house. Ale kto wie czy nie tak ważna jest całkiem długa partia saksofonu w wykonaniu Dave Bo. To potężny w robieniu klimatu instrument, o ile jest dobrze wykorzystany. Tu tak się stało.

Wokalnie dobrze wypada nieznana nam Lydenti. Oczywiście wokal Shanice jest nie do pobicia, ale na tle całości to kolejny plus “I love your smile” ad 2022. Oto macie taką dość uniwersalną wersję.

Timo Higgs już dość dawno wyemigrował do Dubaju i tam znalazł swoje miejsce jako DJ. Od czasu do czasu także produkuje. Oby tak dalej!

Ogólnie rzecz biorąc to piosenka bardzo pogodna co pokazuje przytoczone tu tłumaczenie jej tekstu.

Fragment tekstu

Siedzę w mojej klasie, po prostu odpływam
Wpatruję się w okna świata, tak
, nie słyszę nauczyciela, jego książki wcale mnie nie wzywają
Nie widzę złych chłopców próbujących złapać jakąś zabawę
Bo kocham twój uśmiech
, kocham twój uśmiech
Zegar w pracy wskazuje trzy
I chcę być wolny
Wolny krzyczeć Wolny kąpać się Wolny malować
Moje palce u nóg przez cały dzień
Mój szef jest kiepski wiesz, i taka jest zapłata
, którą zamierzam założyć tę nową czarną mini tak czy siak….
Exit mobile version