DJ Promotion
Strona główna POLECAMY PREMIERY EXTRA VAVO – Highs & Lows 🍾🔥Slap House w sam raz na Sylwestra

VAVO – Highs & Lows 🍾🔥Slap House w sam raz na Sylwestra

Brzmi nieco banalnie z tym „pa pa pa pa pa…”, ale lubimy odkrywać zupełnie nowych producentów. Oto prawie nieznana nam marka o nazwie VAVO w utworze „Highs & Lows”.

 

Właściwie utworów o takim pomyśle i schemacie Slap House mieliśmy już sporo w 2021 roku. Oto formacja VAVO, nie tak zupełnie nieznana. W 2018 pojawił się u nas ich utwór „How low”, z John’em Christian’em. Oto ten najnowszy pt. Highs & Lows”.

Utwór „Highs & Lows” jest prosty, melodyjny i nie przekombinowany, a że podobny do wielu innych, które znacie? Oceńcie sami, ale coś takiego to i w Sylwestra można zagrać, bo nie za lekkie, nie za ciężkie…

Kto to?

VAVO to duet, który wspina się po szczeblach sceny muzyki elektronicznej już kilka lat. Okazuje się, że od 2016 roku.  Teraz uważają, że zdecydowanie nadszedł czas, aby zrobić hit.

Łączy w sobie muzyczne talenty mieszkańca Vancouver Jessego Fischera i urodzonego w Londynie Aldena Martina. Jak mówią: Oddzieleni dystansem, ale z pewnością nie muzyką.

VAVO już wcześniej otrzymali wsparcie od tytanów branży, takich jak The Chainsmokers, David Guetta i Tiesto i są zdeterminowani, aby zdobyć swoje miejsce wśród wielkich.

 

Exit mobile version