DJ Raport blog
Home PREMIERY HADES & Kav Verhouzer, Pickle i Bolier & Iceleak, Zsak, Empra &...

HADES & Kav Verhouzer, Pickle i Bolier & Iceleak, Zsak, Empra & H.I.S.E. ⚡⚡⭐⭐

Wybierając dziś najciekawsze premiery house postawiliśmy na mniej znane postacie producentów tej muzyki. Oto Zsak, Empra & H.I.S.E., HADES & Kav Verhouzer ft. Ntjam Rosie, Pickle i Bolier & Iceleak

 

 

Z tej listy: Zsak, Empra & H.I.S.E., HADES & Kav Verhouzer ft. Ntjam Rosie, Pickle i Bolier & Iceleak, tylko pierwsza i przedostatnia nazwa jest szerzej znana na naszych parkietach. Czy któryś z niżej wymienionych kawałków przypadnie wam do gustu? Sprawdźcie sami 👌🙂

 

 

Węgierski producent Zsak już nie raz dostarczył nam świetny kawałek House. Tak jest i tym razem, bo “Dream Of You” (HouseU records] zrobiony jest wg tradycyjnych wzorców vocal house, ale brzmi świeżo czyli nowocześnie brzmieniowo.

 

W “Not coming down” [Soave] naszą uwagę zwraca znakomity wokal. To zapewne zupełnie nieznana Empra, a pod szyldem H.I.S.E. kryje się dwóch producentów.

 

 

HADES to mało nam znany producent z Rumunii, co nas trochę zaskakuje. Rzadko bowiem dociera do nas tego typu muzyki z tego kraju. Producent z Holandii-  Kav Verhouzer – jest nam bardziej znany, bo nawet od 2014 roku. Ma na koncie kolaborację z Samem Feldt’em. “Get Into The Groove” [Soave] może wam się kojarzyć z Madonną, ale to tylko zbieżność tytułów. To kolejny przykład nowoczesnego vocal piano house.

Wokalnie producentów wspomaga czarnoskóra wokalistka Ntjam Rosie.

 

Nazwa Pickle jest ciągle dla nas zagadka, bo producent (a może nie jest to jedna osoba) ujawnił się na Instagramie, ale podobnie jak Mike Candys i kilku innych, przywdział … maskę. “La Fiesta” [Spinnin’] powinna wam się spodobać ze względu na pomieszanie elementów latino i odschoolem i – jak zwykle – licznymi samplami.

 

Teraz coś klimatycznego, bo kawałek “Last Life” [FRCST] ma taki klimatyczny wokal, ale warto zwrócić uwagę na inne podejście do muzyki house, choć mamy tu elementy piano house. Ciekawy jest tu tzw. main lead czyli motyw przewodni. Kiedyś Leon Bolier- dziś tylko Bolier – to weteran muzyki EDM. Pod nazwą Iceleak ukrywa się nieznany nam duet producentów z .. Luksemburga.

… coś extra … nieznanego

 

 

 

 

Exit mobile version