Retrovision Promo House: Jake Tarry Haska Madan Salif Keita Sergio Mauri Da Funk Junkies

Oto nasza selekcja pięciu najciekawszych utworów House wybrana z premier ostatnich dni: Retrovision, Charming Horses & Lotus, Adam Twelve & Deeprule ft. Nathalie Miranda, Maickel Telussa i Matt Caseli.

 

Dobrej muzyki House  nie brakuje. Nie samym Slap House żyje klubowy świat. Producenci czerpią inspiracje z różnych źródeł. Bardzo dobrym przykładem takich inspiracji z minionych lat jest nowy utwór Retrovision „All about U”. Polecamy także  pozostałe wymienione utwory, bo każdy ma coś ciekawego w sobie.

 

Mathieu Jean Arnaud czyli Retrovision tym razem mocno nawiązuje do Retro! Świetny kolaż sampli i brzmień nie tylko z lat 70-tych połączone z „wybuchową” energią Progressive House czynią z „All about U” atrakcyjną pozycje w każdym secie.

 

Charming Horses aka Michael Müller – znany wam doskonale także z Bodybangers tym razem we wspólnej  produkcji z innym znanym człowiekiem. To znany wam zapewne Lotus. „In the club” jest wyraźnie inspirowany hitem Joel Cory.

 

Jeśli lubicie oldschool’owe sample, ten utwór wam się spodoba. Promo z rosyjskiego labela Which Bottle?.

 

Label HouseU Records dostarcza nam w „All I Need” kolejną znakomitą produkcje House, a dokładnie Piano Vocal House. Za produkcje odpowiedzialni są Adam Twelve & Deeprule, a fenomenalny wokal to zasługa Nathalie Miranda.

 

Matt Caseli to Matthew Orr, który jest rezydentem w klubie „Pacha” (Ibiza). Znamy go ze sporej ilości produkcji, a ta najlepiej do tej pory przyjęta jest „Get Yourself Together”, z David Jimenez’em. „Back to Cali” to nawiązanie do brzmień z lat 90-tych, połączonych ze wspólczesnymi.