jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO Arash ft. Pitbull, Blanco, Nyusha – Goalie Goalie kolejny hit Mundial 2018

PROMO Arash ft. Pitbull, Blanco, Nyusha – Goalie Goalie kolejny hit Mundial 2018

Mundial 2018 rozpoczął się na dobre i nasze piłkarskie emocje po meczu z Senegalem zdecydowanie się zmieniły, ale jest szansa, że muzyka je poprawi. To mamy jeszcze jeden bardzo fajny kawałek na związany z Mistrzostwami Świata w Rosji. Czy tak faktycznie będzie, oceńcie sami. Oto Arash ft. Pitbull, Blanco, Nyusha – Goalie Goalie już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Arash to znany doskonale polskiej publiczności irański artysta, który już od dawna życie i tworzy muzykę w Szwecji.  Debiutancki studyjny album, zatytułowany Arash został wydany w marcu 2005 roku. Jego single takie jak „Boro Boro” i „Temptation” były na listach przebojów w wielu krajach Europy. Swoje piosenki wykonuje głównie w języku perskim i angielskim, nagrał kilka utworów również w języku rosyjskim. Współpracował ze znanym swego czasu DJ Aligator. W 2005 roku wspólnie z nim nagrał piosenkę na cześć jadącej na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej reprezentacji Iranu. Pewnego dnia stracił głos, lekarze twierdzili, że nigdy go nie odzyska, toteż popadł w nałóg picia alkoholu, który pomógł mu cudownie odzyskać głos. Kolekcjonuje czapki i kapelusze (ma 150 kapeluszy).

Arash gościł wielokrotnie w Polsce. wystąpił także podczas Sopot Festival w 2006 roku. Zajął III miejsce w głosowaniu publiczności o Słowika Publiczności. Od 2008 roku był wielokrotnie gościem teleturnieju Jaka to melodia?, w którym wykonał swe utwory. W 2009 wystąpił z azerską piosenkarką AySel podczas 54. Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie zajęli trzecie miejsce.

Całkiem niedawno byłą premiera jest singla „Dooset daram”, który został całkiem dobrze przyjęty.

Teraz znów nas zaskakuje. Oto połączył siły z topowym raperem Pitbullem, rosyjską gwiazdą Nyusha oraz Blanco i przygotował dla fanów futbolu przebojowy utwór pt. „Goalie Goalie”. Jednym z jego autorów jest też Mohombi, który można rzec specjalizuje się w takich kawąłkach reggae-dance.

„Goalie Goalie” to międzynarodowa produkcja wydana z okazji Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Premiera miała miejsce podczas uroczystości otwarcia Mundalu 14 czerwca. Trochę to zaskakujące, bo mieliśmy juz dwa oficjalne utwory Mundialu 2018 (Jason Derulo i Nicky Jam), a tu jakby wyskoczył w ostatniej chwili jeszcze trzeci.

Singiel zawiera cztery wersje. Oryginał to mieszanka hip-hop, arabskich brzmień i dance.  Drugi mix – Ilkay Sencan Remix – wydaje się najbardziej przebojowy. Lekka stopa deep house plus mocno zaakcentowany rytm reggaton. Trzecia wersja – Marcus Layton Extended Remix – jest podobna, ale nieco przearanżowana na klimat deep house.

Ostatnia oparta jest także na rytmie reggaeton, ale przearanżowano ją nieco w kierunku muzyki r’n’b.

Reasumując, kawałek jest bardzo przebojowy i ma duże szanse na sukces także w Polsce, nawet gdyby nie miał nic wspólnego z Mundial 2018.

 

Tracklista

 • Album Version 03:04
 • Ilkay Sencan Remix 03:41
 • Marcus Layton Extended Remix 3:40
 • David Rojas Remix 02:58

 

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Reddit
 • Twitter
 • Wykop
 • Yahoo! Bookmarks
 • Śledzik
 • Śledzik

Podobne artykuły

na górze