jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO> Claudia Leitte Ft. Pitbull & Machel – Carnaval > to już lato nie Karnawał!

PROMO> Claudia Leitte Ft. Pitbull & Machel – Carnaval > to już lato nie Karnawał!

Karnawał co prawda już za nami, ale skoro ta wokalistka pochodzi z Brazylii, nie należy się dziwić, że taka piosenka może być w grupie „przebojów lata”. No i Pitbull rapuje jak z nut … Claudia Leitte Ft. Pitbull & Machel – Carnaval > już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

Claudia Leitte Ft. Pitbull & Machel – Carnaval to utwór w wersji oryginalnej pojawił się w Brazylii z początku 2018 roku, czyli właśnie na Karnawał.  Claudia Leitte to brazylijska piosenkarka, którą wspomaga nasz ulubieniec – amerykański raper Pitbull. Utwór zawiera sampla innego, u nas mało znanego przeboju, z Ameryki Południowej – „El Humahuaqueño” argentyńskiego kompozytora Edmund P. Zaldivar.

Oryginał utworu został nagrany już dwa lata temu. Teraz pojawia się remix z udziałem rapera Machel Montano i właśnie w tej wersji jest promowany i wydawany na świecie.

Leitte i Pitbull już wcześniej współpracowali w 2014 roku przy utworze „We Are One (Ole Halo)” nagranym z okazji Mundialu 2014.

Piosenka wesoła, łatwo wpadająca w ucho i przewidujemy jej spore powodzenie, a przynajmniej wasze  spore zainteresowanie.

 

 

Podobne artykuły

na górze