DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI DEEP IN YOUR LOVE 👌 świetna robota Aloka i wokal Bebe Rexhy

DEEP IN YOUR LOVE 👌 świetna robota Aloka i wokal Bebe Rexhy

Alok i Bebe Rexha (fot.Sony Music)

Trzeba przyznać, zę tym razem Alok się postarał o fajne brzmienie. Ale “Deep in your Love” ma jeszcze inne plusy. Dostrzegli już to nasi DJ’e, bo utwór dotarł właśnie do Digital DJ top 10. Utwór wpisuje się w nowe trendy muzyczne, jakie zaczynają obowiązywać.

 

Pozornie takich piosenek mamy całkiem sporo, ale jakość utworu “Deep in your Love” tkwi w szczegółach. Postaramy się wam je pokazać.

 

Akurat DJ’e lubią niuanse brzmieniowe tanecznych kawałków i na ogół je wyłapują. Tu mamy całkiem prosty, bo oparty na basie, który Alok “wykręcił” w fajny sposób. Sam aranż, stylizowany na Trance, zawiera kilka innych przyjemnych smaczków muzycznych.

Drugim niewątpliwym plusem jest nietuzinkowy wokal bebe Rexhy. Sama melodia, cóż – milutka, jak zwykle.

Jak mówi:

  • ?Odkąd poznałem Bebe na koncercie w Rumunii, praca z nią nad ?Deep In Your Love? zarówno online. Jak i podczas jej pobytu w Brazylii była czystą przyjemnością. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszą ten taneczny, pełen energii singiel, i aż zagram go na żywo na całym świecie, gdy tylko zacznie się wiosenno-letni sezon!?.

Alok to niewątpliwie mocna konkurencja dla innych top-producentów, takich jak Guetta czy Tiesto. Wydaje się, że jego “akcje” już nie stoją niżej od tych dwóch. Na samym instagramie śledzi go największa liczba obserwujących wśród artystów muzyki elektronicznej na świecie, bo ponad 28 milionów fanów.

Oprócz udanych kolaboracji, w sierpniu ’23 dał pamiętny urodzinowy występ ?The Show of the Century? w Rio de Janeiro. Przyciągnął tam rekordową publiczność. Niedawno udał się do Nowego Jorku, aby poprowadzić drugie wydarzenie skupiające się na katastrofie klimatycznej (Future Is Ancestral w siedzibie ONZ).

Poza panelami i występami prelegentów, artysta zaprezentował uczestnikom swój debiutancki album razem z rdzennymi amazońskimi artystami na dachu ONZ. W maju, podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, został uhonorowany prestiżową nagrodą “Better World Fund” za swoją działalność charytatywną.

Daje przeciętnie 320 koncerty rocznie na pięciu kontynentach. Wielokrotne nagradzany artysta ma na koncie jedne z największych przebojów wszech czasów. Jest też oddanym filantropem ? dwa lata temu otworzył Instituto Alok. Do  tej pory instytut przekazał ponad 10 milionów dolarów na projekty społeczne i środowiskowe.

Bebe Rexha 

w ubiegłym roku wydała swój trzeci album ?Bebe?. Przypomnijmy, w 2022 roku zdobyła w wielu krajach 1. miejsce dzięki współpracy z Davidem Guettą ?I?m Good (Blue)?. To jest jej nr1 na polskich parkietach, razem z “Say my Name”, z David Guetta ft. J Balvin (2018).

 

Zobacz inny utwór w nowym trendzie “Love hurt repeat

 

 

Exit mobile version