Jak co tydzień tradycyjnie zachęcamy do przeglądu tego, co działo się muzycznie na parkietach w miniony weekend – czyli 50. najchętniej granych singli przez DJ-ów.

Niekwestionowanym numerem 1. jest cały czas propozycja od zespołu MIG, czyli ich “Lalunia”. Numer ten w bardzo krótkim czasie zyskał ogromną popularność w sieci – i jak widać nadal jest to utwór, po który najchętniej sięgają DJ-e.

W porównaniu do zeszłego tygodnia mamy natomiast zmianę na miejscu 2. – tym razem przypadło ono w udziale CZADOMANOWI – i jego najnowszej produkcji zatytułowanej “Zostań tu”.

Tym samym numer, który robił furorę podczas tegorocznego lata – czyli propozycja od SŁAWOMIRA – spada o jedną pozycję w dół, ale nadal utrzymuje się na podium.
“Miłość w Zakopanem” w tym tygodniu na miejscu 3.

Tuż za podium uplasowała się najnowsza propozycja od duetu JOKER & SEQUENCE, którzy już nie raz gościli w czołówce naszego zestawienia. Tym razem Piotrek i Kamil wraz z utworem “Pasujesz do mnie” meldują się na 4. miejscu.

A najlepszą piątkę na naszej liście zamyka propozycja od najpopularniejszego w branży muzyki tanecznej damskiego trio – czyli TOP GIRLS – i ich ostatnia premierowa produkcja, czyli “Nie będę Twoja”.

Jak to u nas bywa – tak też i tym razem – na naszej liście witamy kilka zeszłotygodniowych nowości, które DJ-e mogą znaleźć w naszym serwisie www.digitalDJ.pl.
A wśród nich znalazły się następujące propozycje:

  • na miejscu 11. – BOYS – “Moja kochana”
  • na miejscu 13. – AFTER PARTY – “Dzisiaj Ty, jutro ja”
  • na miejscu 24. – DENNIS – “Zabiorę Cię tam”
  • na miejscu 35. – SŁAWOMIR – “Aneta”
  • na miejscu 36. – M-POWER – “Imprezowy zawrót głowy”
  • na miejscu 39. – AREK KOPACZEWSKI – “Pierwszy pocałunek (Black Due Remix)”

Całe notowanie naszej listy znajdziecie poniżej – a wszystkim zespołom i artystom serdecznie gratulujemy!!

Przypominamy także, że nasza lista generowana jest na podstawie raportów składanych online przez DJ-ów zrzeszonych w klubie DJ Promotion i jest oficjalną listą dyskotekową TOP Związku Producentów Audio-Video.

A na kolejne notowanie zapraszamy już za tydzień 🙂
Cześć.