WTORKOWY WIECZÓR TO CZAS KIEDY PRZYGLĄDAMY SIĘ NASZEJ LIŚCIE DJ TOP50 POLISH DANCE CHART, CZYLI NAJCHĘTNIEJ ODTWARZANYMI SINGLAMI PRZEZ DJ-ÓW, CZŁONKÓW NASZEGO KLUBU DJ PROMOTION. KILKA ZMIAN, KILKA NOWOŚCI ? ALE PO KOLEI.

No i według tej kolejności natrafiamy na pierwszą zmianę – otóż na fotel lidera najpopularniejszych utworów wśród DJ-ów powraca niezawodny SŁAWOMIR ze swoim hitem “Miłość w Zakopanem”. Ciekawe jak będzie wyglądała sytuacja – bo jak być wiecie – to właśnie przy tym utworze polscy piłkarze świętowali awans na mundial w Rosji, a znamy doskonale historię przeboju Zenka Martyniuka i grupy AKCENT… Ale czy może być lepiej niż 1. miejsce?

Wciąż wysoko, wciąż na topie jest ostatnia propozycja od zespołu MIG – “Lalunia” nie tylko bije rekordy oglądalności na YouTube, ale także już wpisuje się w historię naszej listy – bo to kolejne notowanie, kiedy ten właśnie singel znajduje się w czołówce. Tym razem niestety przegrywa z królem rock-polo – ale i tak świetne, 2. miejsce.

Na miejsce 3. natomiast awansuje zwycięski utwór formacji BOYS z tegorocznego, ostródzkiego Festiwalu. “Moja kochana” czyli ostatnia produkcja Marcina Millera i spółki coraz częściej pojawia się na klubowych parkietach – a wszystko za sprawą licznych różnorodnych remixów, które możecie przez cały czas pobierać z naszego serwisu www.digitalDJ.pl.

Tym razem otarł się o podium – ale mimo wszystko w ścisłej czołówce. Najpopularniejszy superbohater wśród fanów muzyki tanecznej – CZADOMAN i jego najnowszy numer “Zostań tu” tym razem melduje swoją obecność na naszej liście na miejscu 4.

A najlepszą piątkę zamyka propozycja od zespołu AFTER PARTY.
Jak przyznają fani grupy to jeden z najlepszych numerów od Patryka – i chyba rzeczywiście, bo bardzo szybo zyskuje popularność także na parkietach – dlatego 5. miejsce to nie przypadek.
Czyżby szykował się nam hit tegorocznej jesieni – “Dzisiaj Ty jutro ja” – warto zapamiętać ten tytuł 🙂

Tak jak wspominaliśmy na wstępie – na naszej liście debiutuje kilka niedawnych nowości wydawniczych, a tym samym meldują one swoją obecność na klubowych parkietach. I dlatego witamy:

  • na miejscu 9. – SHANTEL – “Bez Ciebie”
  • na miejscu 29. – AREK KOPACZEWSKI – “Ona kocha mnie”
  • na miejscu 30. – BAYER FULL – “Kołchoźnica”
  • na miejscu 41. – IMPULS & MEGA DANCE – “Ta jedyna dziewczyna”
  • na miejscu 46. – MR SEBII – “Będę kochał (Tak mocno)”

Pozostały układ miejsc znajdziecie poniżej. Wszystkim zespołom i artystom gratulujemy zajętych miejsc.
Przypominamy także, że nasza lista generowana jest na postawie raportów składanych online przez DJ-ów zrzeszonych w DJ PROMOTION i jest oficjalną listą dyskotekową TOP Związku Producentów Audio-Video ZPAV.