DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI I GOT A FEELING – Felix Jaehn & Robin Schulz – kolejna...

I GOT A FEELING – Felix Jaehn & Robin Schulz – kolejna mega kooperacja

Oto jeszcze dziś mamy kolejny mega taneczny duet producentów, bo wspólny utwór “I got a Feeling” zrobili Felix Jaehn i Robin Schulz. Zapowiada się więc ciekawy pojedynek…

 

… ciekawy pojedynek między duetami: R3hab – Sigala i właśnie  Felix Jaehn – Robin Schulz. Po sukcesie wspólnego singla ?One More Time? Felix i Robin ponownie łączą muzyczne siły w ?I Got A Feeling?, ale z inna wokalistką. To znana nam Georgia Ku.

Poprzedni wspólny singiel , wspomniany ?One More Time?, z  Alidą, zgromadził niemal 50 mln streamów. Nic więc dziwnego, że producenci poszli za przysłowiowym ciosem.  Już po pierwszym przesłuchaniu robi bardzo dobre wrażenie, lepsze od poprzedniego utworu, bo nie jest tak słodki.

“Grande robotę” robi tu zadziorny wokal Georgii, który zdaje się nieco jeszcze “zabrudzono” w produkcji.  Wyszło bardzo emocjonalnie, ale też obaj producenci z Niemic  nie zawodzą pomysłem aranżu. Ten pomysł polega na takiej rockowej stylizacji przy użyciu współczesnej “elektroniki”.

Felix Jaehn, po krótkiej przerwie poświęconej na zadbanie o swoje zdrowie psychiczne, powrócił silniejszy i z głową pełną kreatywnych pomysłów. Podobnie jak kilka innych ostatnich singli Felixa Jaehna, ?I Got A Feeling? zajmuje się własnie tematyką zdrowia psychicznego.

W 2020 roku wydał utwory ?SICKO? ft. GASHI & FAANGS oraz ?No Therapy? ft. Nea & Bryn Christopher, które łącznie zgromadziły ponad milion streamów. Natomiast w 2021 stacje radiowe zawojował utwór ?Where The Lights Are Low? nagrany wspólnie z Tobym Romero i FAULHABER.

O Robinie pisaliśmy już tyle razy … i recenzowaliśmy

Głos Georgii Ku możecie doskonale kojarzyć z kawałków Martina Jensena (pisaliśmy o 2019) i “So close” , z NOTD x Felix Jaehn and Captain Cuts.

Jak mówi Felix:

  • Singiel opowiada o odpuszczaniu, radości z życia i przyjmowaniu tego, co dobre. Czuję to i jestem wdzięczny wszystkim zaangażowanym w postanie tego kawałka.

a Robin dodaje :

  • Jestem szczęśliwy, że mogłem wydać już drugi w tym roku singiel z moim przyjacielem Felixem. Tworzenie obu piosenek było świetnym doświadczeniem i bardzo cieszyłem się na naszą współpracę. Że też nie zrobiliśmy tego wcześniej!

Z kolei Georgia Ku mówi:

  • Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę być częścią tak wspaniałej piosenki! Felixowi zależało, by napisać coś pozytywnego o wychodzeniu z mrocznych czasów i myślę, że ta sztuka udała mu się w stu procentach właśnie w tym utworze. Gorąco liczę na to, że słuchacze znajdą w singlu tyle samo inspiracji i radości co my.

 

 

 

Exit mobile version