DJ Raport blog
Home AKTUALNOŚCI RAIN IN IBIZA Felix Jaehn, The Stickmen Project i znane brzmienia

RAIN IN IBIZA Felix Jaehn, The Stickmen Project i znane brzmienia

na Foto Felix Jaehn (fot. Universal Music)

Felix Jaehn powraca i nieco eksperymentuje z brzmieniami  już nam znanymi. W “Rain in Ibiza” pomagają mu The Stickmen Project i Calum Scott.

 

Felix Jaehn to specjalista od takich tanecznych, ale melancholijnych klimatów. W “Rain in Ibiza” dodaje trochę energii i czerpie brzmieniowo z pomyslów słyszanych kilkanaście lat temu. Do pomocy bierze sobie TikTokowych celebrytów The Stickmen Project.

 

?Rain In Ibiza? – tak jakby już wakacyjnie, bo wiadomo, Ibiza, ale brzmieniowo wcale nie jest tak chilloutowo. Choć gdzieś tam w tle jest melancholijnie głównie dzięki wokalowi. Jest pewien muzyczny akcent kojarzony z Ibizą. Całość jednak nie jest czymś aby zakrzyknąć “Wow”.

Fajny wokal, ale brakuje tu jakiegoś fajnego dźwięku. Ten co słyszymy jako tzw. main lead , słyszeliśmy już dość dawno temu.

 

Mówią o “Rain in Ibiza”

Felix Jaehn:

  • Cieszę się, że miałem okazję współpracować z tak utalentowanymi twórcami, jak The Stickmen Project i znów mogłem połączyć siły z Calumem Scottem. To beztroska piosenka o poznaniu kogoś nowego i ekscytacji z tym związanej. Dokładnie takiej energii nam potrzeba na początek roku.

The Stickmen Project:

  • Współpraca z Feliksem i Calumem była wielkim zaszczytem. Jak tylko mieliśmy zarys piosenki i tekstu, wiedzieliśmy, że głos Caluma będzie idealnie pasował, a produkowanie kawałka z Feliksem to spełnienie marzeń. Nie możemy się doczekać, kiedy ten numer wybrzmi latem na Ibizie.

Calum Scott

  • ?Rain In Ibiza? to był szczęśliwy wypadek Z moim producentem, Jonem Maguire’em, pracowaliśmy nad moim drugim albumem. Gdzieś w połowie sesji, chwyciłem za mikrofon i po prostu zacząłem śpiewać to, co słyszycie w piosence. Ten utwór ma taki klimat, że mam ochotę pakować walizki, ruszać na poszukiwanie przygody i miłości mego życie. Odkąd z Feliksem nagraliśmy ?Love On Myself?, chciałem znów z nim współpracować, a chłopaków z The Stickmen po prostu uwielbiam, więc wyszło doskonale.

O nich

Felix Jaehn to DJ z Hamburga, który w ostatnim czasie wylansował przebój ?I Got A Feeling?. Przygotował też własne remiksy swoich hitów ?SICKO? i ?No Therapy?, które spotkały się z powszechnym uznaniem.

The Stickmen Project to zdobywający coraz większy rozgłos duet, który na TikToku ma ponad 6,4 miliona fanów. Dziś jest zaraz po Marshmello drugim najpopularniejszym twórcą elektronicznym na platformie.

Panowie zdobyli uznanie takich gwiazd, jak Diplo, Ed Sheeran, Tiësto, Flosstradamus, a ponadto współpracowali z Arminem Van Buurenem przy singlu ?No Fun?.

 

 

Exit mobile version