MISSION IMPOSSIBLE – Dubdogz odświeżają słynny filmowy hit

mission impossible dubdogz

ęzdębWow, to się nazywa wyzwanie! Dubdogz wzięli się za filmowy remake. Sam film ciągle jest popularny. Ostatnio choćby z powodu niesamowitych wyczynów Toma Cruise. Czy producenci sprostali zadaniu?

 

“Mission Impossible” kojarzona jest głównie z Tom’em Cruise, ale też z popularnym motywem muzycznym. Być może dlatego duet Dubdogz postanowił odświeżyć ten ponadczasowy ekranowy motyw.

 

 

Brazylijski duet Dubdogz zaskakuje nas nowym podejściem do robienia muzyki. Przerobienie muzyki z filmowego klasyka wcale nie jest łatwe. Do współpracy dobrali sobie nieznanych nam producentów Zuffo i Rhōden‘a.

Ponadczasowy „Mission Impossible” ukazał się w tych dniach nakładem Smash the House.

“Mission Impossible” zaczyna się rozpoznawalną, skoczną melodią klasycznego utworu, na którą nakładają się fajne, rytmiczne deklamowane słowa. Tworzą historię, a jednocześnie wprowadzają „niepowtarzalny klimat”. Bardzo dobry efekt daje odrobina minimalizmu, na którym producenci oparli motyw główny tzw. main lead.

A teraz porównajcie to z oryginałem …

O Filmie

“Mission Impossible” to seria amerykańskich filmów szpiegowskich opartych na serialu telewizyjnym o tym samym tytule , stworzonym przez Bruce’a Gellera . Serial jest produkowany głównie przez Toma Cruise‘a , który gra Ethana Hunta , agenta Impossible Missions Force (IMF).

Filmy wyreżyserowane, napisane i napisane przez różnych filmowców i ekipę filmową, a jednocześnie zawierają słynne motywy muzyczne z oryginalnej serii autorstwa legendarnego kompozytora filmowego Lalo Schifrina.

Począwszy od 1996 roku, filmy podążają za misjami głównego zespołu terenowego MFW, pod przywództwem Hunta. Serial pozytywnie przyjęto przez krytyków i publiczność. Jest to 18. najbardziej dochodowa seria filmów wszechczasów , która na całym świecie zarobiła ponad 3,5 miliarda dolarów.

Ostatni – szósty film, zatytułowany “Fallout” , wydany 27 lipca 2018 roku i jest obecnie najbardziej dochodową częścią serii.Siódmy i ósmy film, dwie pełnometrażowe części zatytułowane “Dead Reckoning” , będą służyć jako podpórka do serii.

Część pierwsza będzie wydana w lipcu 2023 r., a część druga w czerwcu 2024 r.

Ostatnio pokazano jak Tom Cruise robi osobiście kaskaderkę do kolejnego odcinka.