Home DJ PROFESJA Multi DJ Camp 2020 – a jednak startujemy!

Multi DJ Camp 2020 – a jednak startujemy!

39 edycja flagowego kursu szkoleniowego DJ Promotion czyli Multi DJ Camp 2020. Pierwotnie miał się odbyć się 6 lipca 2020. Z wiadomych powodów była przesunięta. Organizatorzy podejmują jednak wyzwanie jego przeprowadzenia w nowym terminie. Właśnie go mamy, są pewne nowości. Oto kilka szczegółów.

 

 

W planach była już organizacja jubileuszowej – 40 edycji – kursu szkoleniowego DJ Promotion. Odbywa się on nieprzerwanie już prawie 25 lat! Koronawirus ma swoje prawa i nie ma nad nikim litości. Trzeba było najpierw odwołać planowany termin 6 lipca 2020, by go w końcu przesunąć.

Multi DJ Camp 2020Stan zawieszenia związany z pandemią i brakiem przepisów nie był bynajmniej straconym czasem. DJ Promotion przygotowało w tym czasie coś zupełnie nowego, przynajmniej na polskie warunki.

Przygotowano specjalna platformę online, która będzie wspomagała szkolenie na najbliższym kursie i w przyszłości będzie rozwijana. Multi DJ Camp 2020 przetestujemy na tej platformie w zakresie udostępniania do pobrania lub wydruku materiały szkoleniowe i … tu mamy novum – egzamin teoretyczny online. To kompletnie nowa forma, która nie wymaga papieru, ani tremy od kursanta, bo można zdawać taki test właściwie do skutku, ale tylko w określonym terminie. Sama platforma posiada też prosty i szybki system płatności, bez dodatkowych prowizji dla klienta.

 

DJ Camp 2020 odbędzie się na razie wg sprawdzonej wakacyjnej formuły, która zakłada połączenie wypoczynku i nauką. Musiało być to przygotowane teraz przy uwzględnieniu wymogów ustawy o Covid-19.

Ale będzie więc las, Zalew, plaża, grill, sport,wycieczki, a nawet “Boat Party” czyli kilkugodzinny rejs statkiem, podczas którego – jak się domyślacie – będziemy robić event z kursantami.

Pierwszy raz wakacyjna edycja dopuszcza przyjazd na kurs z bliskimi. Można wykupić zakwaterowanie i wyżywienie dla osoby towarzyszącej. Istnieje możliwość skorzystania tylko z samego kursu, bez zakwaterowania i wyżywienia. Ta informacja na pewno zainteresuje osoby z okolic Warszawy, bo sam ośrodek wypoczynkowy oddalony jest o 20 km od stolicy.

Nie będziemy tu podawać całego mnóstwa szczegółów, bo te podane są na oficjalnej stronie Multi DJ Camp 2020. W skrócie, stawiamy na wypoczynek połączony z mnóstwem atrakcji, możliwość poznania wielu ciekawych i znanych gości i oczywiście odebranie unikalnej wiedzy od grupy doświadczonych wykładowców.

 

 

 

Exit mobile version