nowości disco/dance

Jeszcze spora część osób myślami jest przy świątecznym stole, a tu już kolejny wiosenny weekend przed nami. Sprawdźcie! Osiem nowości disco/dance, które musisz mieć na weekend dostępnych w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Listę nowości disco/dance otwiera nie byle kto. Długo kazał czekać fanom na kolejną produkcję Patryk Pegza i zespół AFTER PARTY. Ale kiedy się już pojawiła to jak zwykle wywołała nie małe zamieszanie.
Takie muzycznego misz-maszu nie było chyba nigdzie dotąd – w ciągu trwania utworu możecie usłyszeć brzemienia typowe dla muzyki meksykańskiej, przez cygańską, do mocniejszych klubowych akcentów. W takim samym klimacie jest teledysk do premierowego “Zawsze moja wina”.
Posłuchajcie i sprawdźcie sami tą nowości disco/dance, która bez wątpienia Was zaskoczy.

 

Na nowość od zwycięzców 3. edycji programu Disco Star również musieliśmy trochę poczekać – bo blisko pół roku.
Ale każdy kto usłyszy najnowszą propozycję od zespołu ERATOX przyzna mi rację, że było warto. Zapytacie dlaczego? Otóż utwór “Przeznaczenie” ma w sobie coś magicznego, co nie pozwala przejść obojętnie obok tej produkcji. Potwierdzają to także liczby – ponad 140 tys. wyświetleń klipu w 24h po premierze i 15. miejsce na karcie “Na czasie”.
Nie słyszeliście jeszcze tego numeru? To koniecznie nadróbcie zaległość.

 

Wśród tych ośmiu nowości disco/dance swoją obecność melduje także GESEK ze swoją premierową “Najpiękniejszą”. Ta propozycja może zaskoczyć – szczególnie jeśli ktoś jest fanem produkcji Łukasza, bo ta jest… trochę inna.
Nie znajdziemy tutaj mocnego, klubowego bitu czy imprezowych odwołań. W zamian za to otrzymujemy piosenkę z romantycznym tekstem i taneczną aranżacją.  Cóż chcieć więcej? Chyba nic – wystarczy pobierać i grać 😉

W naszym serwisie znajdziecie także takie weekendowe propozycje jak:

  • MACZO – Fenomenalnie (DJ Sequence Remix)
  • NOKAUT – Haraszo (Crown Remix)
  • ŚWIRY – Kawalerski (Smalirura Remix)
  • LILI – Tylko z Tobą
  • SONET – Jesteś niezła

https://www.facebook.com/DJpromotionDiscoDance/videos/1612922892123970/

Osiem nowości disco/dance, które musisz mieć na weekend. Więcej nowości disco/dance znajdziesz na bieżąco w naszym serwisie – www.digitalDJ.pl oraz na naszym profilu na Facebook.

Zobacz tez inne nasze typy disco dance.