jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Paul Kalkenbrenner nowy album już w maju 2018 !

Paul Kalkenbrenner nowy album już w maju 2018 !

W maju pojawi się premierowy album tego legendarnego niemieckiego DJ’a i producenta muzyki elektronicznej. Parts of Life” od 18 maja w sklepach i serwisach cyfrowych, a na razie możemy poznać utwór zapowiadający to wydawnictwo i kilka szczegółów. Paul Kalkenbrenner nowy album w 2018 roku!

 

 

 

Paul Kalkenbrenner nowy album „Parts Of Life” (premiera 18 maja) – ósmy w jego karierze – ukazuje się dekadę od czasu słynnej płyty Berlin Calling. Od czasu premiery filmu o tym samym tytule, w którym producent zagrał berlińskiego DJ’a techno, Martina Karowa, Paul Kalkbrenner nieustannie jest jednym z najpopularniejszych i najważniejszych artystów muzyki techno na świecie.

 

„Parts of Life” to następca trylogii „Back To The  Future”, która dokumentowała narodziny techno w Berlinie w późnych latach 80. Surowe brzmienia tych wczesnych nagrań z pewnością odcisnęły swój ślad na nowej płycie artysty. „Parts of Life” to album jednocześnie oszczędny i imponujący, a zarazem pełen radości i orzeźwiającej energii. To także album, z którym artysta ma wyjątkowo osobistą relację – okładka płyty została stworzona przez wuja producenta, Paul Eisela, który pracował nad nią przez dwa lata.

 

 

Zapowiedzią tej płyty jest jeden z utworów z „Parts of Live”. „Part Three”. Teledysk został nagrany podczas prób przed występem w Berlinie. Producent od czasu do czasu jest także aktorem.

 

 

Zawartość płyty:

Lista utworów:

 1. Part Eleven
 2. Part Three
 3. Part Fourteen
 4. Part Seven
 5. Part Four
 6. Part Twelve
 7. Part Two
 8. Part Ten
 9. Part Five
 10. Part Fifteen
 11. Part One
 12. Part Nine
 13. Part Thirteen
 14. Part Six
 15. Part Eight

 

Zobacz inne albumy, które polecamy.

Podobne artykuły

na górze