jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > P!nk w Polsce na żywo! P!nk Beautiful Trauma World Tour 2019

P!nk w Polsce na żywo! P!nk Beautiful Trauma World Tour 2019

P!nk w Polsce ! Międzynarodowa ikona pop P!NK ogłosiła dzisiaj zaplanowany na kolejne lato stadionowy koncert w Polsce w ramach trasy koncertowej o nazwie „P!nk Beautiful Trauma World Tour 2019”. Artystka słynąca z niezwykle silnego i wyjątkowego głosu oraz profesjonalnych i dynamicznych występów zagra na PGE Narodowym w Warszawie 20 lipca 2019 roku. Zainteresowani? W tym artykule dowiesz się między innymi kiedy, jak i gdzie można nabyć bilet.

 

 

 

 

P!nk w Polsce – taka informacja jeszcze niedawno wydawałaby się niewiarygodna. A jednak. Kolejny Artysta ze światowej pierwszej ligi pojawi się w naszym kraju. Trasa koncertowa P!nk Beautiful Trauma World Tour, która zaczęła się w Phoenix w marcu 2018, zelektryzowała już publiczność w Ameryce, Australii i Nowej Zelandii.

Od debiutu w 2000 roku P!nk wydała 7 albumów studyjnych, jeden album z największymi przebojami, sprzedała ponad 57 milionów albumów, ponad 75 milionów singli, ponad 2,4 miliona płyt DVD na całym świecie i uplasowała 15 singli w pierwszej dziesiątce na liście Billboard Hot 100 (z czego cztery na 1 miejscu). Ponadto jest laureatką nagród: trzech Grammy Award (19 nominacji), jednej Daytime Emmy Award, trzech Billboard Music Award, siedmiu MTV Video Music Award (w tym w 2017 roku Michael Jackson Vanguard Award), dwóch MTV Europe Award, dwóch People’s Choice Award, otrzymała tytuł Billboards’s Woman of the Year w 2013 roku i wyprzedała areny koncertowe na całym świecie.

 

 

Jej siódmy studyjny album, Beautiful Trauma, którego recenzję znajdziecie u nas, pokrył się platyną, zadebiutował na 1 miejscu listy Billboard’s 200 i osiągnął sukces w pierwszym tygodniu sprzedaży. Ponadto zadebiutował na pierwszym miejscu w 10 innych krajach, na Billboard’s Top Album Sales Chart i Digital Album Chart. Pierwszy singiel „What About US” także zyskał status platynowego, został nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Solo Performance i zajął pierwsze miejsce na liście Adult Pop Songs, stając się tym samym już dziewiątym numerem jeden P!nk na tej liście – żadna inna artystka nie osiągnęła takiego wyniku.

 

P!nk w PolsceP!nk wspiera różne organizacje charytatywne, takie jak: Making a Wish Foundation, Autism Speaks, Human Rights Campaign oraz No Kid Hungry. Jest także Ambasadorką UNICEF. Niedawno uświetniła okładkę People Magazine’s: The Beautiful People.

 

Podczas tej trasy P!nk wystąpią także goście specjalni:  Vance Joy i Kid Cut Up. Australijski piosenkarz i autor piosenek Vance Joy zyskał sławę dzięki przebojowemu singlowi Riptide i ma już łącznie ponad bilion odsłon na Spotify. DJ Kid Cut Up otwierał dotychczasowe koncerty P!nk Beautiful Trauma World Tour. Tworzone przez niego unikalne remiksy  wybierane były przez stacje radiowe w Stanach Zjednoczonych, a także przez artystów takich jak The Chainsmokers, Diplo i DJ Khaled.

 

 

P!nk w Polsce jak i gdzie bilety

Bilety w cenie od 220 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od 22 października od 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl potrwa od piątku, 19 października od 9.00 do poniedziałku, 22 października do 9.00.

Przedsprzedaż fanowska wystartuje 17 października o 9.00 i potrwa do czwartku, 18 października do 9.00.

Przedsprzedaż CITI ruszy w czwartek, 18 października o 9.00 i zakończy się w poniedziałek, 22 października o 9.00. Szczegóły tutaj.

Dostępne będą również Pakiety VIP & Hospitality. Szczegóły na  stronie P!nk.

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze