jesteś tu
Główna > CHARTS > POLISH DANCE CHART Podsumowanie 2017 (tydzień 46) > JBalvin mocno w górę

POLISH DANCE CHART Podsumowanie 2017 (tydzień 46) > JBalvin mocno w górę

W najnowszym zestawieniu Polish Dance Chart obserwujemy nowe trendy popularności w polskich klubach i dyskotekach. Uwagę na siebie zwracają JBalvin, Enej i Michael Jackson z nowym remiksem swojego hitu.

Pierwsze statystyki pokazują, że remiks Steve AokiThrillerMichael Jacksona bardzo się spodobał. Po czterech tygodniach od premiery utwór znalazł się w Top 10 (23>9).  To jeden z nielicznych od lat oficjalnych remiksów  nagrań tego nieśmiertelnego artysty. Być może dzięki takich dobrym efektom pojawią się kolejne remiksy.

Już teraz można powiedzieć, że furorę w Polsce robi „Mi gente”  JBalvin‚a. Spośród wielu wersji zdecydowanie najpopularniejsza jest HUGEL Remix. Utwór po dwóch tygodniach skoczył na pozycję 14 (50>14).

Takie utwory jak „What abouy us” P!nk (18>10) i „In the army now” Captain Jack (16>11) już potwierdziły swoją popularnosć wśród DJ’ów i ciągle idą w górę.

 

Także po dwóch tygodniach wyraźnie wspina się nowy utwór grupy Enej „Zagubiony” (197>22).  Ine nagrania wyraźnie zyskujace na popularnosci:

  • Monika Lewczuk „Namieszałeś” Matthew Hill Remix
  • Leandro Da Silva „So Crazy”
  • Yuga & Roytson „Stars On 45”

Rekordzistą tego podsumowania pod względem ilości tygodni jest Enrique Iglesias feat. Sean Paul, Descemer Bueno & Gente De Zona „Bailando”. To już 119 tydzień (!) tego hitu na Polish Dance Chart.

Podobne artykuły

na górze