jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Polsat Superhit Festival 2018 > wybuchowa mieszanka na jednej scenie!

Polsat Superhit Festival 2018 > wybuchowa mieszanka na jednej scenie!

W dniach od 25 do 27 maja w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się po raz czwarty festiwalowy event TV Polsat „Polsat SuperHit Festiwal 2018”.  W tym roku będzie to mieszanka różności, od disco polo, przez pop, rock , hip-hop i dance, po kabaret. Na scenie pojawią się między innymi Maryla Rodowicz, Sławomir, Boys, Popek, C-Bool, Gromee i Kabaret Ani Mru Mru.

 

 

Po ubiegłorocznej całkiem udanej edycji Polsat Superhit Festival 2018 wydaje się być jeszcze bardziej dopracowaną, przynajmniej pod względem line up, impreza festiwalową. Tym razem organizatorzy postawili na bardzo szerokie spektrum muzyczne.

 

Polsat Superhit Festival 2018

 

Jak można doczytać się z oficjalnego plakatu TV Polsat pierwszego dnia mamy przynajmniej trzech wykonawców disco-polo, a drugiego dnia wykonawców dance.

Ten pierwszy dzień wygląda naprawdę jak mieszanka wybuchowa, bo zestawienie Boys czy Piękni i Młodzi z Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko czy Michał Szpak wydaje się „pokerową zagrywką”.

Czy TV Polsat uda się ta „integracja” skrajnych gatunków? O tym przekonamy się 25 maja podczas transmisji telewizyjnej. Jak rok temu Polsat współpracuje z Radiem RMF FM.

Pierwszego dnia imprezy odbędzie się „Koncert platynowy” czyli poświęcony wykonawcom, którzy zdobyli status „platynowej płyty” w sprzedaży swojej twórczości.  Wystąpią: Sławomir, Ania Dąbrowska, Cleo, Organek, Kortez, Doda, Artur Andrus, Michał Szpak, Natalia Nykiel, Piękni i Młodzi, Maryla Rodowicz, Boys, Mini Disco, Ewelina Lisowska, Mateusz Ziółko, Popek i Kali.

Swój jubileusz będzie obchodzić Sylwia Grzeszczak.

Dzień później  odbędzie się kolejny jubileuszowy event – Michała Bajora.  Jak rok temu odbędzie się koncert „Radiowy przebój roku” (przy współpracy własnie z RMF FM).  Wystąpią wtedy: Grzegorz Hyży, Kayah, C-Bool, Gromee, zespół Sound’n’Grace z Filipem Lato, Natalia Szroeder, Lanberry, Ania Wyszkoni, Ewa Farna, Loka i Margaret.

Tradycyjnie ostatniego dnia produkować się będą kabarety, m.in. Neo-Nówka, Piotr Bałtroczyk, Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Ewa Błachnio, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Grzegorz Halama, Smile, Taraka i Life Club Band.

Line up wygląda zatem ciekawie, będzie co oglądać. A co na to Opole?

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze