PROMO POLSKA Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Arek Kłusowski

Promo POlska Varius Manx i Arek Kłusowski

Oto kolejne propozycje polskiej muzyki pop o tanecznym charakterze. Grupa Varius Manx powstała prawie 30 lat temu. Wcale to nie przeszkadza, aby teraz robić takie taneczne piosenki. Arek Kłusowski wokalista młodego pokolenia, która zapewne szuka swojej drogi. Ten Jego nowy utwór zwrócił nasza uwagę. Oceńcie sami czy są warte uwagi. Utwory już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Miła niespodzianka! Ten utwór Varius Manx i Kasia Stankiewicz pokazuje, że kolejni wykonawcy polskiej sceny pop starają się przynajmniej delikatnie nawiązywać  do tanecznych klimatów. “Przed Epoką Wstydu to kolejny – po „Mgła nad Warszawą” i „Kot bez ogona” oficjalny singiel promujący najnowsze wydawnictwo zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz pt. „ENT”.

Kompozycja została napisana przez Roberta Jansona i Kasię Stankiewicz, którzy o piosence piszą tak: Jesień dla wielu kojarzy się z depresja i wspominaniem lata, antidotum na tego rodzaju przypadłości odnajdziecie w piosence Przed Epoką Wstydu… gorąco polecam – mówi Robert Janson. Kasia Stankiewicz dodaje tylko, że: Lato znów dmuchnęło prosto w twarz.. –  to idealny singiel na jesień. Chyba dzięki temu nadal świeci słońce.

Warto dodać, że piosenka trafia do fanów w trakcie trwającej trasy koncertowej zespołu pn. „ENT TOUR”. Koncerty będą wyjątkowe nie tylko z powodu premiery płyty. Zespół wraz z Kasią Stankiewicz pragnie przenieść widzów do swojego wyjątkowego, baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych na aż trzech ekranach otaczających zespół. Muzycy zabiorą słuchaczy w podróż do świata natury, a wszechobecne projekcje niemal namacalnie przeniosą koncert do lasu lub w dalekie góry. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej.

 


https://www.youtube.com/watch?v=gtZ6hWyMfBY

Arek Kłusowski to nie debiutant, ale zwracamy na niego uwagę, bo jego nowy utwór to jeszcze jeden przykład tanecznego pop rocka. Niedawno proponowaliśmy Wam Szymon Chodyniecki w podobnym klimacie. Śpiewanego po polsku. Artysta powraca ze swoim autorskim materiałem , który wada label Fonobo. Na płycie usłyszymy 14 utworów, do których tekst i muzykę napisał we współpracy m.in. z Michał Kush, Daria Zawiałow, Michał Wasilewski, Maciej Sawoch, Marcin Kuczewski, Dawid Klepadło, Arkadiusz Kopera.