DJ Promotion
Strona główna PREMIERY Rasputin i Boney M znów powraca w remiksie DJ Majestic

Rasputin i Boney M znów powraca w remiksie DJ Majestic

Hity grupy Boney M już chyba do końca świata będą bawić ludzi na różnego rodzaju eventach okazjonalnych. „Rasputin” to jeden z tych utworów, który dzięki serwisowi społecznościowemu znów powraca w zremiksowanej wersji DJ Majestic. Do tej pory nie przedstawialiśmy historii utworu, ale w końcu się znalazła.

 

Singiel „Rasputin” Boney M to klasyk disco, który ostatnio zdobył nową, zaskakującą popularność na TikToku. Utwór został użyty w aplikacji 2,5 miliona razy, bo wywołało to wybuch nowej popularności piosenki w serwisach streamingowych, w których utwór jest odtwarzany 600 tysięcy razy dziennie! Piosenka dotarła też do pierwszej dwudziestki na globalnej liście najczęściej wyszukiwanych utworów w aplikacji Shazam. Znalazła już kilka dni temu na liście Polish Dance Chart.

 

 

W latach 70. i 80. Boney M sprzedali 150 milionów płyt na całym świecie. Zdołali zgromadzić miliony fanów, dzięki takim hitom jak: „Daddy Cool”, „Rivers of Babylon”, „Sunny”, „Felicidad” oraz oczywiście „Rasputin”. Teraz Majestic, we współpracy z oryginalnymi twórcami, prezentuje nową wersję singla na rok 2021, ale tym razem to inny, bo współczesny przypadek. Artyści połączyli wpadające w ucho wersy z house’owym bitem i jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę!  Majestic to DJ i prezenter w radiu KISS FM.

Dzięki swojemu niepowtarzalnemu brzmieniu, producent podbił Wielką Brytanię gitem „Naughty Sesh”, który na ten moment ma ponad 40 milionów odtworzeń. Majestic może także pochwalić się 40 tysiącami fanów na Instagramie i 14 tysiącami obserwujących w platformie TikTok. Jego ostatni singiel „Me & U” był grany w takich radiach jak między innymi: BBC Radio 1, KISS FM oraz Capital.

Oto specjalna telewizyjna wersja oryginału.

 

„ Rasputin ” to 1978 euro disco przebój przez Niemcy opartej pop i disco grupy Euro Boney M. , ale drugi z albumu „Nightflight to Venus” . Napisał go twórca grupy; to Frank Farian , wraz z George’em Reyam’em i Fredem Jay’em. Jest to półbiograficzna piosenka o Grigoriju Rasputinie , przyjacielu i doradcy rosyjskiego cara Mikołaja II i jego rodziny z początku XX wieku. Piosenka opisuje Rasputina jako playboya, mistycznego uzdrowiciela i politycznego manipulatora.

 

 

 

Zobacz Savage „Lonely Night

 

 

 

Exit mobile version