Sem Chao (Malemolencia) the new single by dubdogz

“Sem Chao? brzmi całkiem sympatycznie, ale posłuchajcie jak “leci”. Oprócz tego znajdziecie tu jeszcze trzy inne przebojowe 🔥🔥 premiery w stylu euro dance lub podobnym. Mogą się przydać już w Sylwestra.

 

“Sem Chao (Malemolencia)” może być killerem parkietów, bo mamy tu styl euro dance wymieszany z prostym “umpa umpa”. Czy będzie z tego hit na miarę “Infinity”? Oceńcie już teraz sami.

 

“Sem Chao (Malemolencia)” nie została jak zwykle wydana przez Spinnin’ Records , ale przez [Chorou Records] czyli label utworzony przez samych Dubdogz (chyba?). Kiedyś wydawali tu swoje bootlegi i edity.

“Sem Chao? to potencjalny hymn, łączący piękny brazylijski wokal Céu z stylem euro Dance. Mnóstwo tu popularnych brazylijskich instrumentów używanych w Sambie (takich jak ?cavaquinho?, podobny do ukulele) i instrument perkusyjny zwany ?cuíca?.

Dubdogz współpracują tu z wieloletnim współpracownikiem. Nazywa się Watzgood.

Utwór był testowany przez Dubdogz na największych scenach i festiwalach na całym świecie i zawsze spotykał się z dużym zainteresowaniem. Bracia bliźniacy właśnie zagrali w Tomorrowland w Belgii i Brazylii, Ushua?a na Ibizie.

 

Kilka innych fajnych kawałków na lżejsza nutę.

“Collida”  [Universal Music] to utwór nieznanego nam producenta pochodzącego z Włoch.

To Mirco CarusoJ.O.Y. to wokalista, chyba z Australii. Dużo tu klimatu połączonego z czytelnym tanecznym rytmem.

 

Gil Glaze to DJ i producent ze Szwajcarii. Dał się poznać z dobrej strony już w 2019 roku, kiedy zremiksował “Speechless”, dla Robina Schulza. Zresztą “Over You” [Sony Music] przypomina nieco ten przebój. Oto współczesny taneczny pop z odrobiną house.

 

Edine to nieznana nam wokalistka z Rumunii. Prosty tytuł “24-7” [Sony Music] i prosta euro-dance’owa melodia i aranż to jest to co ma u nas szansę na parkietach i nie tylko.

Choć jest dopiero na początku swojej kariery, współpracowała już z duetem VAMERO.