Oto nasza selekcja z premier tego tygodnia w muzyce house. Polecamy Wam przesympatyczny kawałek chłopaków z Chorwacji czyli formacji Croatia Squad, która współpracuje z nami już od blisko roku, ale tym razem nas mocno zaskoczyła. Sheeran vs Tiesto, Croatia Squad, Thomas Gold, Block & Crown, CID, MING już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl
https://www.youtube.com/watch?v=aM5Km08FUkU
Ta ballada doczekała się w końcu tanecznego remiksu i to nie byle kogo. Tiesto dołożył na stopie, więc mimo łagodnego klimatu wokalu Ed Sheeran , na tzw. dziurach, utwór można zagrać też w big roomach, choć chyba za dużo tu wokalu na tego typu miejsca. Oceńcie sami!
Croatia Squad – tego koniecznie posłuchajcie! To jest naprawdę fajne. Akustyczna gitara, taka hiszpańska, super klimat, a do tej gitary dołącza nietuzinkowy wokal… a dalej już wypasiony beat house. Good work, Boys from Croatia…
https://www.youtube.com/watch?v=J9NwVuJtag0
CID jak poprzednio nas zaskakuje. Tym razem jednak słychać echa klubowej muzy z USA z dekady lat 90-tcy, ale wzbogacone o teraźniejszą “moc” elektroniki. Wkalnie towarzyszy mu całkiem niezła wokalistka Anabel Englund.
Ciekawa produkcja z Pinkstar Records, która wykorzystuje gitarową pociętą solówkę, a w podkładzie leci energetyczny beat house oparty na gitarze basowej.
THimas Gold to producent, którego znamy już ze 20 lat. Robił kiedyś electro. Nagrywał razem z Fatboy Slimem, Dirty South czy Alexem Kenji, a jego kompozycjami zainteresowały się tak znane wytwórnie, jak Spinnin? Records, disco:wax, Kontor Records oraz Armada Music. Z firmą Armina Van Buurena związany jest od kilku lat, a na pierwsze sukcesy nie trzeba było długo czekać. Single ?Take Me Home?, ?Morphine? i ?Can’t Stop This Feeling? otrzymały wsparcie od dużych nazwisk i świetnie radziły sobie w serwisach cyfrowych. Jednak krokiem milowym, był wydany w 2017 roku utwór ?Magic? z wokalem Jillian Edwards. Ten nowy utwór ma chwytliwy refren i naprawdę jest fajny. Ciekawy jest też ten męski wokal. Szkoda, że nie wiemy kto go śpiewa.
Panowie Block & Crown znów nas zaskakuja pozytywnie. Tym razem słychać klimaty lat 90-tych. Co tydzień nowy utwór?! Czy oni w ogóle śpią? Ich sprawa. Muza super. Sami zobaczcie! Schemat zaczerpnięty z future house, ale muza mega skoczna oprata jednak na vocal house.

![NEW MUSIC FRIDAY 2026[04]🥇świetna klubowa muzyka i jeden karnawałowy hit Rubber People - SOS](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/26184952/Rubber-People-SOS-238x178.jpg)

![NEW MUSIC FRIDAY 2026[03] 🥇 “Elastico” idzie na hit, ale wygrywa nieznany producent Jack Orley - All I Think About](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/19185825/Jack-Orley-All-I-Think-About-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026[01/02]🥇 Kungs wraca w nowy rok i wygrywa Kungs, Theophilus London - Galaxy](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/12200622/Kungs-Theophilus-London-Galaxy_1-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2025[50] Wygrywa wydawnicze “boom” 💥 satisfaction, skank, fatboy slim](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/15190042/satisfaction-skank-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026[04]🥇świetna klubowa muzyka i jeden karnawałowy hit Rubber People - SOS](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/26184952/Rubber-People-SOS-100x75.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY POLSKA 2026[04] Góry, wdzięczny temat, ale muzyki za mało😥 WonerS, Kordian, Dance 2 Disco, góralski weekend](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/26191749/goralski-weekend-MWonerS-Kordian-Dance-2-Disco-100x75.jpg)
