Polish Dance chart KOmodo nr 1

Praktycznie co tydzień pojawia się jakaś przeróbka starego hitu. Tak było w tym tygodniu. Oto nasze sugestie. Nowe wersje przygotowane przez > Komodo , Federico Scavo , Richard Grey > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

Formacja Komodo powraca z kolejną przeróbką. W 2017 przerobili hit Elvisa Presleya “Blue Suede shoes”, a teraz ?(I Just) Died In Your Arms?. To hit brytyjskiej formacji Cutting Crew, którego autorem jest Nick Van Eede. W latach 80. piosenka królowała na listach przebojów w wielu krajach. Za zgodą samego twórcy polska formacja Komodo przygotowała nową, taneczną odsłonę przeboju idealnie wpisującą się w letni, wakacyjny klimat. W utworze gościnnie zaśpiewał amerykański wokalista Michael Shynes.

 

Ten utwór to jeden z najczęściej przerabianych w muzyce House. Ostatnia nowa wersja pojawiła się w naszym serwisie dwa miesiące temu. Natomiast Federico Scavo wyprodukował pierwszą swoją wersję 2013 roku, a potem remix w 2017. Teraz mamy najnowszy remix w klimacie tech house.

 

“Dont Mess with My Man” to przebój z repertuaru Lucy Pearl wyprodukował w swojej wersji Richard Grey, ale brak do niego linku odsłuchu. Odsłuch znajdziecie w serwisie. Ta nowa wersja to oczywiście vocal house.