TAXI Kizo ft. Bletka_Adash_Eddie Block_BeMelo

Jego “Disney”, a potem “Lot” zamieszały na naszych parkietach muzycznych. Z nowym kawałkiem Kizo może być jeszcze lepiej bo “Taxi” idzie w typowy dance.

 

Nie mam nic przeciwko temu, żeby takie kawałki wypychały Disco Polo na margines muzyczny. 🙂🙂Tak się dzieje , a jednym z uczestników tego procesu jest Kizo. Jego najnowszy “strzał” to “Taxi” , w którym towarzyszy mu nowa wokalistka – Bletka.

 

“Taxi” idzie w typowy dance, ale też udział wokalistki , której barwa głosu kojarzy nam się z disco dance, co w tym przypadku nie ma znaczenia pejoratywnego. Jej wokal na refrenie brzmi bardzo fajnie.

?Taxi? usłyszymy nową postać na muzycznej drodze rapera. To Bletka – młoda wokalistka, odkryta przez samego Kizo.

A sama muzyka to dzieło producentów dobrze znanych rapowej scenie. To Adash, Eddie Block oraz BeMelo. Panowie się właściwie nie wysilili, bo zrobili bardzo prostą aranżacyjnie konstrukcję opartą na znanym szablonie “dance”.

No, ale liczy się efekt całościowy i na tym poziomie wszystko współgra “na cacy”. Sam Kizo znów rapuje nam proste i zgrabne rytmy.

Singiel zwiastuje nadchodzącą płytę, której data premiery nie jest jeszcze znana. Wszystko wskazuje na to, że niebawem możemy spodziewać się startu preorderu zapowiadanego wydawnictwa.

Kiedy pierwszy raz pisaliśmy o Kizo nie przypuszczałem, że jego kariera tak się rozkręci. To między innymi dzięki niemu – człowiekowi nowej generacji – polska muzyka taneczna staje się coraz ciekawsza. I co ciekawe, wypycha Disco Polo na margines.

Już teraz jestem ciekawy 👌🙂 czy “Taxi” przebije “Disneya“?