DJ Raport blog
Home CHARTS THe Kolors nie odpuszcza, Skolim znów na czele, James Blunt #1 w...

THe Kolors nie odpuszcza, Skolim znów na czele, James Blunt #1 w radioPDCH 2023[46]

Kolejny tydzień przynosi kolejne odkrycia przyszłych hitów, czasem tylko na parkiecie, a czasem we wszystkich mediach. Oto podsumowanie tygodnia 46/2023.

 

W trzech statystykach Polish Dance chart zaskoczeniem jest nagły spadek tytułu typowanego na głównego konkurenta dominacji The KolorsItaloDisco“. Tymczasem “Nie żałuję” wyraźnie obniżyło pozycje na #20.Wydaje się jednak, że to tylko statystyczne wahanie. Ogromna popularność w pobieraniu tego pliku pozwala przypuszczać, że za tydzień wróci do czołówki.

W DJ top 10 debiutuje doskonale znany utwór z lat 90-tych.

Na #9 przebój Modjo w nowej wersji francuskiego producenta Ricarda Greya, a dokładnie jego najnowszego remiksu.

Swoją popularność powiększa ten polski przebój.

Daria Zawiałow awansuje z#50, aż na #19!

Najwyższa nowość na #26.

W sumie mamy sześć nowości w DJ top 50. Można je zobaczyć niżej, bo zaznaczono to na niebiesko. Na Digital DJ dotarł błyskawicznie na #6. O “Let’s all chant” już pisaliśmy.

W radio

zmiana lidera.

Teraz jest nim facet o wspaniałym głosie – James Blunt, który nie pierwszy raz pokazuje, że taneczne klimaty są mu bliskie.

W radiowym top 10 tym razem nie ma nowości, ale tuż “za” pojawia się ten tytuł.

Odkrycie radiowców – Alok, The Chainsmokers, Mae Stephens – na #11.

Naszą uwagę zwraca jeszcze ten utwór, o którym pisaliśmy.

Na #25 (tu tego nie widać) nowa piosenka Dua Lipy, awansuje o ponad 100 pozycji, co zwiastuje przyszłą obecność, przynajmniej w top 10.

Na Digital DJ

Po dwóch tygodniach dominacji “Nie żałuję” , zanosiło się na wyrównanie rekordu (trzy tygodnie na czele). Jednak w ostatniej chwili Skolim – zwyczajowo – wyszedł na czoło podsumowania najlepiej pobieranych plików przez polskich didżejów.

a co nowego w top 10? Najlepiej wypadł ten utwór.

David Guetta, tym razem w towarzystwie coraz popularniejszej raperki i wokalistki Kim Petras, odświeżył nieco zapomniany przebój końca lat 70-tych. “The logical song”, grupy Supertramp.

Na #5 jeszcze jedna znana melodia.

Tym razem rockowy klasyk Bon Jovi, odświeżony przez francuskiego DJ’a Stephana M.

 

To na dziś wszystko. Zapraszamy na naszą docelową Polish Dance Chart gdzie znajdziecie więcej danych. W tym odsłuchy utworów na Shazam. Ponadto uruchomiliśmy funkcjonalności wyszukiwania i sortowania, zaś na podstronie o nazwie Polish Dance Chart baza tytułów każdy wykonawca może już sprawdzić jaką pozycję w danym tygodniu zajmuje interesujący jego tytuł.

Z boku tego artykułu możecie znaleźć także naszą playlistę Spotify, która zawiera repertuar z Polish Dance Chart ? do szybkiego odsłuchania. 

DJ Top

Airplay dance

Digital DJ

 

 

Exit mobile version