DJ Raport blog
Home POLECAMY PREMIERY EXTRA DANIEL KANDI i polski REBORN SOUND SYSTEM 🔥 Uplifting Trance 2024

DANIEL KANDI i polski REBORN SOUND SYSTEM 🔥 Uplifting Trance 2024

Muzyka Trance już od jakiegoś czasu “po cichu” wraca. Oto “To Light a Fire” Daniela Kandi i Reborn Sound System, który fanom tego gatunku przypomni kultowe brzmienie.

 

“Po cichu”, bo na tzw. mainstreemowych listach przebojów pojawiają się raczej mieszanki Trance i Dance (jak np.“Vacancy”), ale dziś chcemy przedstawić coś prawdziwie tradycyjnego w tym gatunku. Oto utwór Daniel Kandi i Reborn Sound System.

 

 

Daniel Kandi i Reborn Sound System wprowadzili innowację w trance. Ich utwór “To Light a Fire” zdobył międzynarodową sławę. Wydany przez Trance Friends Records, szybko osiągnął sukces na Beatport.

Pokazuje to, jak w połowie polska produkcja może zrobić wrażenie globalnie. Wciąż mimo bardzo dużej powierzchni naszego ciężko o producentów, którzy mogą pochwalić się sukcesem na skale światową.

Tym razem jest inaczej, ponieważ Reborn Sound System to DJ-sko producencki duet z Bydgoszczy!

Synergia i innowacja

Daniel Kandi, DJ oraz producent, znany na całym świecie, połączył siły z Reborn Sound System. Razem stworzyli dzieło pełne emocji. “To Light a Fire” łączy doświadczenie z nowymi pomysłami, tak więc, singiel przyciąga uwagę na całym świecie.

Co ciekawe nie mam tutaj warstwy wokalnej co w dzisiejszych czasach jest dosyć niespotykane. Udało się autorom utrzymać napięcie w tak długim utworze, ponieważ jak na dzisiejsze standardy sześć minut to zdecydowanie jedna z tych dłuższych produkcji.

Emocje i energetyczne Melodie

“To Light a Fire” jest unikatowy. Łączy emocje z energią, bo producenci harmonijnie łączą stare z nowym. Utwór inspiruje, budując most między pokoleniami.

Trance niegdyś zdecydowanie popularniejszy dzisiaj znowu ma szanse trafić do serc młodszych odbiorców, ponieważ swoją harmonią poruszy pewnie niejedno.

Sukces na Beatport to wielki krok dla Trance Friends Records. Demonstruje międzynarodowy wpływ polskiego pierwiastka muzyki trance. Polska wytwórnia promuje krajowych artystów na świecie i jest zdecydowanie coś co trzeba docenić.

W dalszym ciągu nie można jednak zapominać, że swój połowiczny udział w tym przedsięwzięciu ma Dania, bowiem stąd właśnie pochodzi Daniel Kandi.

Wpływ na EDM

“To Light a Fire” podkreśla moc muzyki Uplifting trance. Przypomina o jej zdolności do łączenia ludzi. Idealnie odzwierciedla emocje, które tak dobrze nam się kojarzą z latami świetności tego gatunku.

Warto dodać, że to debiutancka kolaboracja na naszej platformie dla DJ-ów: DigitalDJ.pl

A może lubicie coś spokojniejszego? Zobaczcie Sunny Lax.

 

Exit mobile version